نویسنده: مهرداد داودی
// جمعه, ۲۹ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۴

سریال The Witcher تاکنون برای فصل سوم تمدید نشده است

سریال The Witcher شبکه نتفلیکس تاکنون برای فصل سوم تمدید نشده است اما ساخته شدن فصل سوم آن بسیار محتمل است.

حدود چهار ماه تا پخش فصل دوم سریال پرطرفدار The Witcher (ویچر) زمان باقی مانده است و بسیاری از طرفداران این سریال دوست دارند فصل سوم آن نیز ساخته شود. لورن اسمیت هیسریش، خالق سریال ویچر اخیرا اعلام کرده است این سریال تاکنون به‌صورت رسمی برای فصل سوم تمدید نشده است. البته باتوجه‌به استقبال گسترده‌ی مخاطبان از سریال ویچر، ساخت فصل سوم آن خیلی عجیب نخواهد بود. همچنین هیسریش اخیرا قراردادی تازه با نتفلیکس امضاء کرده و به‌دنبال این اتفاق، ساخت فصل سوم ویچر بسیار محتمل‌تر شده است.

هیسریش اخیرا درباره احتمال ساخته شدن فصل سوم ویچر چنین گفته است: «تاکنون تمدید رسمی‌ای در کار نبوده است.» او ادامه می‌دهد: «در حقیقت در حال حاضر تمرکز من روی فصل دوم است. الان تاریخ پخش سریال را داریم، در ۱۷ دسامبر (۲۶ آذر) شاهد پخش خواهیم بود. کارهای پساتولید زیادی برای انجام دادن وجود دارد. در نتیجه من بین لندن و لس‌آنجلس در رفت‌و‌آمد هستم تا کارها را به اتمام برسانم، و راستش را بخواهید در حال حاضر تمام تمرکز ما بر این موضوع منعطف است چراکه اگر امیدی برای ساختن فصل سوم داریم، باید فصل دوم فوق‌العاده‌ای تولید کنیم.»

هنری کویل در نقش گرالت با شمشیری در دست در فصل اول سریال The Witcher

همان‌طور که ذکر شد، نتفلیکس و هیسریش به‌تازگی قرارداد همکاری تازه‌ای امضاء کرده‌اند، طبق این قرارداد وی در تولید و نگارش پروژه‌های مختلف با نتفلیکس همکاری خواهد کرد. هیسریش در حالی به کار روی ویچر ادامه می‌دهد که یکی از تهیه‌کنندگان اجرایی مینی سریال Witcher: Blood Origin و انیمیشن The Witcher: Nightmare of the Wolf نیز محسوب می‌شود.

هیسریش درباره ادامه همکاری خود با نتفلیکس چنین گفت: «از اینکه که نتفلیکس را برای کار کردن پیدا کردم بسیار هیجان‌زده‌ام و نمی‌توانم برای ادامه‌ دادن چیزی [رابطه‌ای] که یک همکاری خلاقانه‌ی راضی‌کننده‌ی فوق‌العاده بوده، صبر کنم.» خالق سریال ویچر ادامه می‌دهد: «در حالیکه از صمیم قلب به مجموعه ویچر وفادارم، اما به‌همان اندازه به کاوش درباره‌ی پروژه‌های هیجان‌انگیز برای مخاطبان جهانی آن‌ها [نتفلیکس] در سال‌های پیش‌رو تمایل دارم.»

شما کاربران زومجی درباره سریال ویچر و احتمال ساخته شدن فصل سوم آن چه نظری دارید؟


منبع Gamespot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده