نویسنده: مسیح کریمی
// یکشنبه, ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۲۵

ساخت فیلم Chronicle 2 با محوریت شخصیت اصلی زن

تهیه‌کنندگان فیلم Chronicle تایید کردند که دنباله این فیلم در دست ساخت است و اطلاعاتی در مورد این فیلم به اشتراک گذاشتند.

فیلم Chronicle به کارگردانی جاش ترانک در سال ۲۰۱۲ روی پرده‌های سینما رفت و توانست نظر منتقدان را جلب کند. همچنین فیلم تاریخچه که با بودجه‌ای در حدود ۱۲ میلیون دلار تولید شده بود، توانست بیش از ۱۲۶.۶ میلیون دلار در گیشه فروش کند. حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، دنباله این فیلم علمی تخیلی در دست ساخت است. جان فاکس و جان دیویس، تهیه‌کننده فیلم Jungle Cruise در مصاحبه جدید خود با مجله فوربس تایید کردند که دنباله فیلم Chronicle در دست ساخت است.

اتفاقات فیلم Chronicle 2 قرار است ۱۰ سال پس از حوادث فیلم اصلی جریان داشته باشد که پس از اتفاقاتی که در سیاتل رخ داد، طی این سال‌ها شاهد اوج گرفتن انتشار اخبار واقعی و غیر واقعی هستیم که باعث ایجاد شکاف شده است. برخلاف قسمت اول، شخصیت‌های اصلی قسمت جدید فیلم Chronicle قرار است زن باشند که به‌تازگی از دانشگاه فارغ التحصیل شده‌اند. بااین‌حال، هنوز مشخص نیست که جاش ترانک برای کارگردانی و مکس لندیز برای نوشتن فیلمنامه فیلم Chronicle 2 باز خواهند گشت یا خیر.

دین دی‌هان، مایکل بی.جردن و الکس راسل در فیلم Chronicle

اما دیویس و فاکس عنوان کردند که آن‌ها در حال همکاری با استودیوی قرن بیستم (فاکس سابق) برای ساخت این فیلم هستند. در حال حاضر اطلاعات بیشتری از فیلم Chronicle 2 از جمله زمان شروع تولید یا اکران آن در دسترس نیست و در حال حاضر تنها می‌دانیم که این فیلم در دست ساخت است. دین دی‌هان، مایکل بی.جردن، الکس راسل، مایکل کلی، اشلی هینشاو، آنا وود و بو پترسن، از جمله بازیگرانی بودند که در فیلم Chronicle حضور داشتند و به ایفای نقش پرداختند.

فیلم Chronicle با اینکه یک اثر کاملا ابرقهرمانی یا اقتباس از کمیک‌های مارول یا دی سی نیست، اما از آن به‌عنوان یکی از بهترین فیلم‌های ابرقهرمانی مستقل و غیر اقتباسی یاد می‌شود. در هر حال این می‌تواند فرصت خوبی برای استودیوی قرن بیستم باشد تا یک فیلم سوپرهیروی متفاوت دیگر را اینبار زیر نظر دیزنی تولید و منتشر کند.


منبع Gamerant
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده