نویسنده: مسیح کریمی
// دوشنبه, ۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۰

انتشار اولین تریلر فیلم جدید Army of the Dead

شبکه نتفلیکس سرانجام اولین تیزر تریلر فیلم Army of Thieves را منتشر کرد که در آن شاهد تصاویری پیش از اتفاقات فیلم Army of the Dead هستیم.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تیزر تریلر فیلم Army of Thieves منتشر شده است. تمرکز فیلم ارتش دزدان روی لودویگ دیتر با بازی ماتیاس شوایگهوفر است که پیش از این با آن در فیلم Army of the Dead ملاقات کرده بودیم. اتفاقات فیلم ارتش دزدان پیش از اتفاقات فیلم ارتش مردگان جریان دارد که نباید منتظر حضور زامبی‌ها در طول فیلم باشیم. البته در طول تریلر شاهد همزمانی اتفاقات فیلم با حمله زامبی‌ها به لاس وگاس نیز هستیم.

تمرکز فیلم ارتش دزدان روی یک دزدی بزرگ است و اتفاقات فیلم Army of Thieves در اروپا جریان دارد و براساس تریلر، شاهد حال و هوای نسبتا متفاوت آن نسبت به فیلم اصلی هستیم و درواقع ظاهرا قرار است با یک فیلم سرقت و کمدی اکشن مواجه باشیم. در ادامه می‌توانید اولین تریلر فیلم ارتش دزدان را ازطریق یوتیوب نتفلیکس تماشا کنید و در ادامه شاهد دو پوستر جدید این فیلم باشید:

ماتیاس شوایگهوفر در نقش لودویگ دیتر در پوستر جدید فیلم Army of Thieves

ماتیاس شوایگهوفر در نقش لودویگ دیتر در روی طرح نقشه دزدی در پوستر جدید فیلم Army of Thieves

علاوه‌بر بازی در نقش اصلی، ماتیاس شوایگهوفر وظیفه کارگردانی فیلم Army of Thieves را نیز بر عهده داشته است. شی هتن، نویسنده فیلم ارتش مردگان برای نوشتن فیلمنامه قسمت پیش درآمد فیلم Army of the Dead بازگشته است. علاوه‌بر شوایگهوفر، ناتالی امانوئل، استوارت مارتین، روبی او.فی، غلام خان، نوئمی ناکای، جاناتان کوهن و پیتر زیمونیشک، دیگر بازیگرانی هستند که در فیلم Army of Thieves حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

فیلم Army of Thieves داستان لودویگ دیتر را پیش از اتفاقات فیلم Army of the Dead به کارگردانی زک اسنایدر روایت می‌کند که کارمند بانک یک شهر کوچک است. زمانی‌که یک زن مرموز گروهی از جنایتکاران تحت تعقیب اینترپل را استخدام می‌کند، دیتر در مهم‌ترین ماجراجویی تمام زندگی‌اش به این گروه می‌پیوندد. این زن مرموز در تلاش است تا از گاوصندوق‌هایی که در سراسر اروپا غیر قابل نفوذ هستند و دزدی از آن‌ها غیر ممکن است، دزدی کند.

فیلم Army of Thieves قرار است در پاییز امسال از شبکه نتفلیکس پخش شود. علاوه‌بر فیلم ارتش دزدان، انیمه Army of the Dead: Lost Vegas نیز در آینده نزدیک از نتفلیکس منتشر خواهد شد. همچنین فیلم Army of the Dead 2 به کارگردانی زک اسنایدر نیز در دست ساخت است.


منبع Gamespot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده