نویسنده: مسیح کریمی
// سه شنبه, ۲۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۴

انتشار اولین پوستر فیلم جدید Army of the Dead

شبکه نتفلیکس اولین پوستر فیلم Army of Thieves را که درواقع قسمت پیش درآمد فیلم Army of the Dead به کارگردانی زک اسنایدر است، منتشر کرد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین پوستر فیلم Army of Thieves منتشر شده است. در پوستر قسمت پیش درآمد فیلم Army of the Dead شاهد قفل یک در گاوصندوق هستیم که یک هدفون روی آن قرار داده شده است. در این پوستر همچنین اشاره می‌شود که در این فیلم ظاهرا قرار نیست درنهایت خبری از زامبی‌ها باشد و تمرکز آن روی یک دزدی است. در ادامه می‌توانید اولین پوستر رسمی فیلم ارتش دزدان را مشاهده کنید:

اولین پوستر فیلم Army of Thieves

تمرکز فیلم Army of Thieves روی لودویگ دیتر با بازی ماتیاس شوایگهوفر است که پیش از این با آن در فیلم Army of the Dead ملاقات کرده بودیم. اتفاقات فیلم ارتش دزدان پیش از اتفاقات فیلم ارتش مردگان جریان دارد و بدین ترتیب نباید منتظر بازگشت زامبی‌ها باشیم و تمرکز فیلم روی یک دزدی بزرگ است و اتفاقات فیلم Army of Thieves در اروپا جریان دارد. همچنین فیلم ارتش دزدان قرار است دارای یک پنل در روز یکشنبه هفته آینده، ۲۵ ژوئیه (۳ مرداد) در کامیک کان سن دیگو باشد که قابل انتظار است اولین تریلر این فیلم اکشن نیز منتشر شود.

علاوه‌بر بازی در نقش اصلی، ماتیاس شوایگهوفر وظیفه کارگردانی فیلم Army of Thieves را نیز بر عهده داشته است. شی هتن، نویسنده فیلم ارتش مردگان برای نوشتن فیلمنامه قسمت پیش درآمد فیلم Army of the Dead بازگشته است. علاوه‌بر شوایگهوفر، ناتالی امانوئل، استوارت مارتین، روبی او.فی، غلام خان، نوئمی ناکای، جاناتان کوهن و پیتر زیمونیشک، دیگر بازیگرانی هستند که در فیلم Army of Thieves حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

فیلم Army of Thieves داستان لودویگ دیتر را پیش از اتفاقات فیلم Army of the Dead به کارگردانی زک اسنایدر روایت می‌کند که کارمند بانک یک شهر کوچک است. زمانی‌که یک زن مرموز گروهی از جنایتکاران تحت تعقیب اینترپل را استخدام می‌کند، دیتر در مهم‌ترین ماجراجویی تمام زندگی‌اش به این گروه می‌پیوندد. این زن مرموز در تلاش است تا از گاوصندوق‌هایی که در سراسر اروپا غیر قابل نفوذ هستند و دزدی از آن‌ها غیر ممکن است، دزدی کند.

فیلم Army of Thieves قرار است در پاییز امسال از شبکه نتفلیکس پخش شود. علاوه‌بر فیلم ارتش دزدان، انیمه Army of the Dead: Lost Vegas نیز از نتفلیکس منتشر خواهد شد و قابل انتظار است که دنباله فیلم ارتش مردگان نیز ساخته شود.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده