نویسنده: مسیح کریمی
// دوشنبه, ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۱۶

انتشار پوسترهای جدید فیلم Black Widow با محوریت شخصیت ها

مارول استودیو امروز ۶ پوستر جدید از فیلم Black Widow را منتشر کرد که تمرکز آن روی شخصیت‌های این فیلم مورد انتظار است. 

ماه فروردین امسال بود که مارول استودیو تریلر جدیدی از فیلم Black Widow را منتشر کرد که در این تریلر شاهد تصاویر بیشتری از اتفاقات فیلم از جمله گذشته ناتاشا و یلنا تا تصاویر جدیدی از تسک مستر بودیم. همچنین این تریلر توانست با استقبال بسیار خوبی هم مواجه شود. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، پوسترهای جدیدی از فیلم بلک ویدو منتشر شده است. تمرکز این ۶ پوستر روی شخصیت‌های فیلم Black Widow است که درکنار ناتاشا رومانوف، یلنا بلووا، ملینا، رد گاردین و تسکمستر، شاهد پوستر اختصاصی شخصیت کاملا جدید ریک میسون نیز هستیم و در ادامه می‌توانید این پوسترها را مشاهده کنید:

اسکارلت جوهانسون در نقش ناتاشا رومانوف در پوستر شخصیت فیلم Black Widow

فلورنس پیو در نقش یلنا بلووا در پوستر شخصیت فیلم Black Widow

بسیاری از طرفداران اعتقاد دارند که ریک میسون درواقع همان تسکمستر است، اما تاکنون این موضوع تایید نشده و حالا مارول با انتشار پوستر اختصاصی این شخصیت که در تریلرهای فیلم هم اصلا حضور نداشته، شاید به نحوی به‌دنبال گمراه کردن طرفداران دنیای سینمایی مارول باشد. اسکارلت جوهانسون، دیوید هاربر، ریچل وایس، فلورنس پیو، او.تی. فاگبنلی، ویلیام هرت و ری وینستون، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Black Widow حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

فیلم Black Widow قرار است در تاریخ ۹ ژوئیه (۱۸ تیر) روی پرده‌های سینما برود. همچنین فیلم بلک ویدو قرار است با برنامه Premier Access همزمان روی دیزنی پلاس نیز منتشر شود که بینندگان باید ۳۰ دلار برای تماشا فیلم جدید دنیای سینمایی مارول پرداخت کنند. کیت شورتلند وظیفه کارگردانی فیلم بلک ویدو را براساس فیلمنامه‌ای از اریک پیرسون، ژاک شفر و ند بنسون بر عهده داشته است. همچنین اوایل فروردین سال گذشته مشخص شد که لورن بالفه برای ساخت موسیقی متن فیلم Black Widow جایگزین الکساندر دسپلا شده است.


منبع CBM
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده