نویسنده: علی نوروزی
// سه شنبه, ۲۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۴۵

تصاویر Mission: Impossible 7 تام کروز و هایلی اتول را سر صحنه تصادف اتومبیل نشان می‌دهد

تصاویر جدیدی از فیلم Mission: Impossible 7 منتشر شده است که هایلی اتول و تام کروز را سر صحنه‌ی تصادف اتومبیل نشان می‌دهد.

فیلم Mission: Impossible 7 (مأموریت غیرممکن ۷) کماکان در رُم، پایتخت کشور ایتالیا فیلم‌برداری می‌شود و تام کروز باری دیگر با هایلی اتول سر صحنه‌ی تعقیب‌وگریزی با اتومبیل دیده شده است که برای چند روز در حال فیلم‌برداری است. به نظر می‌رسد که این تصاویر نقطه‌ی اوج داستان را نشان می‌دهند که در آن تام کروز با پرش از روی یک ماشین به یکی از کاراکترهای بی‌نام فیلم برای خروج از بقایای یک اتومبیل کمک می‌کند. اخیراً تام کروز را درکنار هایلی اتول و کریستوفر مک‌کوری در بالای قطاری در حال حرکت و یک تعقیب‌وگریز پُرهیجان با اتومبیل مشاهده کردیم. پُر واضح است که آنچه در این تصاویر می‌بینیم، نقطه‌ی اوج داستان است که در آن تعقیب‌وگریز نهایتاً با یک سانحه به پایان می‌رسد و نیروهای مأموریت غیرممکن در دام پلیس می‌افتند. شما می‌توانید این تصاویر را در ادامه مشاهده کنید.

ایتن هانت با ماسکی بر صورت در پشت صحنه فیلم مأموریت غیرممکن ۷

شرکت پارامونت پیکچرز پس از موفقیت فیلم‌های Mission: Impossible-Fallout (مأموریت غیرممکن: فال‌اوت) و Mission: Impossible – Rogue Nation (مأموریت غیرممکن – ملت یاغی) قرارداد جدیدی با کریستوفر مک‌کوری امضا کرد و وظیفه‌ی کارگردانی و نویسندگی دو دنباله‌ی بعدی مجموعه را به او سپرد. کریستوفر مک‌کوری و تام کروز یک تیم رویایی را تشکیل داده‌اند و باتوجه‌به آنچه در طول هفته‌های گذشته از Mission: Impossible 7 مشاهده کردیم، می‌توانیم بگوییم که این فیلم در حال تبدیل به برجسته‌ترین قسمت مجموعه است. باعنایت‌به بلاتکلیفی فعلی هالیوود، احتمالاً زمان زیادی تا انتشار تریلر فیلم «مأموریت غیرممکن ۷» باقی مانده است، بنابراین باید به همین تصاویر تازه اکتفا کنیم. فیلم Mission: Impossible 7 برای اکران در تاریخ ۲۸ آبان ۱۴۰۰ (۱۹ نوامبر ۲۰۲۱) برنامه‌ریزی شده است.

تام کروز، بازیگر فیلم American Made (ساخت آمریکا)، ونسا کربی، بازیگر فیلم Fast and Furious: Hobbs and Shaw (سریع و خشمگین: هابز و شاو)، هایلی اتول، بازیگر فیلم Ant-Man (مرد مورچه‌ای)، ربکا فرگوسن، بازیگر فیلم Doctor Sleep (دکتر اسلیپ)، سایمون پگ، بازیگر فیلم Ready Player One (بازیکن شماره یک آماده)، وینگ ریمز، بازیگر فیلم Pulp Fiction (داستان عامه‌پسند)، هنری چرنی، بازیگر سریال Supergirl (سوپرگرل)، شیا ویگهام، بازیگر فیلم Joker (جوکر) و پام کلمنتیئف، بازیگر فیلم Uncut Gems (جواهرات تراش‌نخورده) در فیلم‌ Mission: Impossible 7 به ایفای نقش می‌پردازند. مجموعه‌ی «مأموریت غیرممکن» در طول ۲۵ سال و با اکران ۶ فیلم به موفقیت‌های بسیاری در گیشه دست یافته است. فیلم Mission Impossible: Fallout رضایت ۹۷ درصد منتقدان راتن تومیتوز را کسب کرد و با فروش ۷۹۰ میلیون دلاری در گیشه به پُرفروش‌ترین فیلم مجموعه تبدیل شد.


منبع ComicBookMovie
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده