نویسنده: مسیح کریمی
// پنجشنبه, ۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۱

تاریخ شروع پخش سریال The New Pope با بازی جود لا اعلام شد

شبکه HBO سرانجام تاریخ شروع پخش سریال The New Pope با بازی جود لا و جان مالکوویچ را تایید و اعلام کرده است.

حدود سه سال پیش بود که سریال The Young Pope (پاپ جوان) منتشر و با تحسین منتقدان و بینندگان و مواجه شد. حال یک دنباله برای این سریال ساخته شده است و در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تاریخ شروع پخش سریال The New Pope (پاپ جدید) اعلام شده است. طبق خبری که TheWrap منتشر کرده، شبکه HBO اعلام کرد که پخش این سریال از تاریخ ۱۳ ژانویه ۲۰۲۰ (۲۳ دی ۱۳۹۸) آغاز خواهد شد. پخش این سریال از شبکه کانال پلاس نیز از همین روز آغاز می‌شود، اما پخش سریال The New Pope قرار است از شبکه اسکای آتلانتیک سه روز زودتر و از تاریخ ۱۰ ژانویه ۲۰۲۰ (۲۰ دی ۱۳۹۸) آغاز شود. همچنین اولین پوستر رسمی سریال پاپ جدید نیز منتشر شده که شما در ادامه می‌توانید این پوستر را مشاهده کنید:

پوستر سریال The New Pope

سریال پاپ جدید در واقع محصول مشترک شبکه HBO، اسکای و کانال+ است و در ۹ قسمت تولید شده است. مانند فصل اول، پائولو سورنتینو وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه تمامی قسمت‌های سریال The New Pope را بر عهده داشته و آمبرتو کونتارلو و استفانو بیزز در نوشتن فیلمنامه این سریال به سورنتینو کمک کرده‌اند. جود لا، جان مالکوویچ، سیلویو اورلاندو، خاویر کامارا، سسیل دو فرانس، لودیوین سنیه، شارون استون، مریلین منسون، مارک ایوانیر، آنتونیو پتروچلی، هنری گودمن، اولریش تامسن، ماسیمو گینی، یولیا اسنیگر، جی. دیوید هاینز و مائوریزو لومباردی، از جمله بازیگرانی هستند که در سریال The New Pope حضور دارند و به‌ ایفای نقش پرداخته‌اند.

در حال حاضر اطلاعات خیلی زیادی از داستان و اتفاقات سریال The New Pope در دسترس نیست و ظاهرا این سریال قرار است یک دنباله مستقیم برای اتفاقات فصل اول باشد. سریال The Young Pope در سال ۲۰۱۶ از سه شبکه HBO، اسکای آتلانتیک و کانال پلاس منتشر شد و این سریال توانست نامزد دریافت یک جایزه گلدن گلوب برای جود لا و دو جایزه امی در بخش فنی شود، اما در هر دو مراسم ناکام ماند. 


منبع C.comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده