نویسنده: مسیح کریمی
// پنجشنبه, ۱۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۹

مراحل فیلمبرداری فیلم West Side Story به کارگردانی استیون اسپیلبرگ به پایان رسید

شرکت امبلین اینترتینمنت با انتشار تصاویری از به پایان رسیدن مراحل فیلم‌برداری و تولید فیلم West Side Story به کارگردانی استیون اسپیلبرگ، خبر داده است.

از اوایل ماه خرداد امسال بود که مراحل فیلم‌برداری و تولید فیلم West Side Story (داستان وست ساید) با انتشار تصویری رسما آغاز شد. حال در ‌تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، این فیلم موزیکال وارد مراحل پس از تولید شده است. شرکت امبلین اینترتینمنت با انتشار تصاویری اعلام کرد که مراحل فیلم‌برداری و تولید فیلم West Side Story به‌پایان رسیده و اکنون مراحل پس از تولید خود را پشت سر می‌گذارد. استیون اسپیلبرگ، کارگردان برنده جایزه اسکار، وظیفه کارگردانی بازسازی این فیلم موزیکال را بر عهده دارد که یک نامه نیز منتشر کرده که در بخش‌هایی از این نامه خداحافظی احساسی و جالب، مراحل فیلم‌برداری فیلم در روز شنبه این هفته در استودیوی Steiner Studios در محله بروکلین و در ساختمان Brookyn Navy Yards که در شهر نیویورک قرار دارند، به پایان رسیده که بیشترین بخش‌های فیلم نیز در این مکان فیلم‌برداری شده است. همچنین فیلم در محله‌های دیگر شهر نیویورک و همچنین شهر نیو جرسی نیز فیلم‌برداری شده بود. او همچنین وعده یک فیلم موزیکال با اجراها و موسیقی‌های فوق‌العاده را داده و از تمام بازیگران و تیم تولید نیز تشکر کرده است. شما در ادامه می‌توانید این نامه و تصاویر منتشر شده را مشاهده کنید:

نامه فیلم West Side Story

فیلم West Side Story

فیلم West Side Story

فیلم West Side Story براساس یکی از نمایش‌های موزیکال لئونارد برنستاین که در سال ۱۹۶۱ منتشر شد، در دست ساخت است. پیش از این یک اقتباس سینمایی از این نمایش موزیکال در سال ۱۹۶۱ تولید و منتشر شده بود و اسپیلبرگ در بخشی از نامه خود از برنستاین برای خلق این مجموعه تشکر کرده است. انسل الگورت، ریچل زیگلر، ریتا مورنو، کوری استول، برایان دارسی جیمز، آریانا دی‌باس، دیوید آلوارز، مایک فایست، آنا ایزابل، مدی زیگلر، جاش آندرس ریورا، بریانا آبرزو، کایل آلن، کایل کافمن، بن کوک، هریسون کول، جولیوس آنتونی رابیو، ریکاردو زایاس، جاش آندرس ریورا، سباستین سرا، کارلوس سانچز فالو و جولیان الیا، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم West Side Story حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

فیلم West Side Story برای اکران در تاریخ ۱۸ دسامبر ۲۰۲۰ (۲۸ آذر ۱۳۹۹) برنامه‌ریزی شده است. وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم West Side Story بر عهده تونی کوشنر، نویسنده فیلم Munich (مونیخ) و فیلم Lincoln (لینکلن)، بوده است.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده