// جمعه, ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۶

نیکول کیدمن برای شبکه Hulu سریالی بر اساس رمان Nine Perfect Strangers می‌سازد

پس از موفقیت‌های سریال Big Little Lies، حالا نیکول کیدمن، دیوید ای کلی و جان هنری باترورث قصد دارند بر اساس یکی دیگر از رمان‌های لیان موریارتی، یعنی Nine Perfect Strangers، سریالی برای شبکه Hulu بسازند.

نیکول کیدمن، دیوید ای کلی و جان هنری می‌خواهند براساس رمان Nine Perfect Strangers، سریالی برای شبکه Hulu بسازند. رمان Nine Perfect Strangers در شهریور ماه سال گذشته منتشر شد که از همان روزهای ابتدایی و احتمالا تحت تاثیر موفقیت‌های رمان دروغ‌های کوچک بزرگ توانست نظر بسیاری از دوست‌داران سینما و ادبیات را به خود جلب کند. رمان نُه غریبه کامل به ماجراهای نُه نفر می‌پردازد که به دلایل مختلفی در یک پایگاه سلامتی دور هم جمع شده‌اند. این افراد هر یک قصه‌ای دارند که طی روزهایی که قرار است کنار یکدیگر بگذرانند، آرام آرام از آن‌ها خبردار می‌شویم. شخصیت اصلی این رمان فرانسیس ولتی نام دارد که احتمالا نیکول کیدمن بازیگر این نقش خواهد بود. ولتی یک رمان‌نویس بوده که با مشکلات عاطفی دست به گریبان شده است و حالا پا در دل یک دنیا شک و تردید می‌گذارد و مانند سایر آثار موریارتی با یک روایت هوشمندانه مواجه هستیم.

سریال Big Little Lies توانست در نُه شاخه در امی نامزد شود که در نهایت برنده پنج بخش شد. این مجموعه تلویزیونی همچنین توانست در مراسم مراسم گلدن گلوب ۲۰۱۸ نیز حسابی خوش بدرخشد تا با یکی از بهترین و موفق‌ترین مجموعه‌های تلویزیونی چند سال اخیر مواجه باشیم. موفقیت‌های دروغ‌های کوچک بزرگ احتمالا مهم‌ترین عاملی است که باعث شده شبکه Hulu تقریبا با همان تیم سازنده دستور ساخت سریال نه غریبه کامل را بدهد و به نظر در اواخر سال ۲۰۲۰ شاهد پخش این اثر از Hulu باشیم؛ شبکه‌ای که طی چند سال اخیر توانسته توجه بسیاری از علاقه‌مندان به تلویزیون را به خود جلب کند و از همین حالا سریال Nine Perfect Strangers نیز به لیست بلند بالای مجموعه‌های مهم این رسانه همچون The Handmaid's Tale و Castle Rock اضافه شده است.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده