نویسنده: مسیح کریمی
// چهار شنبه, ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۸

سریال لاست ممکن است ریبوت شود؛ رییس شبکه ABC از علاقه‌اش به احیای سریال می‌گوید

کری برک، رئیس شبکه ABC از علاقه خود به ساخت ریبوت سریال Lost خبر داد، اما گفت که این ریبوت ممکن است هرگز ساخته نشود.

بدون شک سریال Lost (لاست) یکی از مهم‌ترین سریال‌های دوره مدرن تلویزیون بود که محبوبیت زیادی را در بین بینندگان تلویزیون پیدا کرد و برخی از طرفداران امیدوار بودند که روزی این مجموعه بار دیگر احیا شود. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، سریال لاست ممکن است روزی ریبوت شود. در حاشیه تور مطبوعاتی منتقدان تلویزیونی زمستان سال ۲۰۱۹، کری برک، رئیس شبکه ABC از علاقه خود به ساخت ریبوت و احیای سریال Lost خبر داد، اما توضیح داد که این تنها یک ایده از طرف او است و در نهایت ممکن است هیچگاه شاهد ریبوت یا احیای این مجموعه بسیار محبوب نباشیم. برک به هالیوود ریپورتر گفت:

این فقط یک ایده است که در زمانی که خواب بودم، به ذهنم خطور کرد و خوابش را دیدم. من هنوز با کارلتون کیوس یا جی جی آبرامز یا استودیوی ABC در مورد آن صحبت نکرده‌ام،‌ اما اغلب از من پرسیده می‌شود که شما چه سریالی را دوست دارید که ریبوت شود و جواب من سریال Lost و برخی از مواقع سریال Alias (آلیاس) است. من هنوز پیشنهاد ساخت ریبوت این سریال را نداده‌ام و شاید هرگز نیز ساخته نشود، اما قطعا گفتگوی جذاب و جالبی در مورد آن می‌تواند باشد.

سریال Lost در ۶ فصل و در ۱۱۸ قسمت تولید شد و در بین سال‌های ۲۰۰۴ تا ۲۰۱۰ از شبکه ABC به روی آنتن رفت. جفری لیبر، جی.جی. آبرامز و دیمون لیندلوف وظیفه ساخت سریال لاست را بر عهده داشتند و در این سریال بازیگرانی چون جاش هالووی، نوین اندروز، متیو فاکس، تری اوکوئین، هنری یان کوسیک، فرانکویس چاو، سم اندرسون، ال اسکات کالدول، آدواله آکینویه آگباجه، مایکل امرسون، امیلی دی راوین، الیزابت میچل، مگی گریس، اوانجلین لیلی، جف فاهی، جورج گارسیا، ربکا میدر، سونیا والگر، فیونولا فلانگان، مالکوم دیوید کلی، جان تری سینتیا واتروس، دنیل دای کیم، یونجین کیم، کن لئونگ، میشل رودریگز، نستر کاربونل، ویلیام میپاتر، یان سامرهلدر، زلیخا رابینسون، دومینیک موناگان، هارولد پرینوا، رودریگو سانتورو و کیلی سانچز، حضور داشتند و به ایفای نقش پرداختند.


منبع Gamespot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده