نویسنده: آریا بهپور
// چهار شنبه, ۱۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۴

بازسازی ژاپنی سریال 24 در دست ساخت است

نسخه متفاوتی از سریال 24، محصول شبکه فاکس در دست ساخت است که 24Japan نام دارد.

شبکه تلویزیونی TV Asahi سرانجام بعد از دو سال مذاکره با مسئولین شبکه فاکس توانست موافقت آن‌ها را برای تولید مجموعه تلویزیونی جدیدی بر اساس سریال 24 به دست آورد؛ مجموعه‌ای که قرار است در ژاپن تولید شود و در حال حاضر نام 24Japan برای آن در نظر گرفته شده است.

24 ژاپن به نوعی بازسازی فصل اول سریال 24 است، ولی تغییراتی هم نسبت به این سریال محبوب خواهد داشت تا با فرهنگ ژاپن همخوانی بیشتری داشته باشد؛ مجموعه‌ای که داستان آن به اقدامات گروه‌های تروریستی می‌پردازد که اولین نخست‌وزیر زن ژاپن را تهدید می‌کنند.

هر فصل نسخه اصلی سریال 24 دارای ۲۴ قسمت بود و هر قسمت هم ماجراهای یک ساعت از زندگی جک باور، شخصیت اصلی سریال با بازی کیفر ساترلند را پوشش می‌داد. این سریال توانست جوایز مختلفی به دست آورد، از جمله جایزه امی به عنوان بهترین سریال درام سال ۲۰۰۶. محبوبیت 24 در حدی بود که با رسیدن به فصل هشتم خود توانست سریال Mission: Impossible (محصول ۱۹۶۶) را به عنوان طولانی‌ترین مجموعه تلویزیونی آمریکایی با حال و هوای جاسوسی و موضوعات ضد تروریستی پشت سر بگذارد و رتبه اول را در این زمینه از آن خود کند.

بعدها در سال ۲۰۱۷ مجموعه جدیدی تحت عنوان 24Legacy با حضور بازیگرانی چون کوری هاوکینز، میراندا اتو و آنا دیوپ تولید شد که در نهایت به علت عدم استقبال مخاطبین از آن، بعد از پخش تنها یک فصل با ۱۲ قسمت متوقف شد. ولی در سال ۲۰۱۸ شبکه فاکس یک بار دیگر خبر از ادامه کار سریال 24 داد که در قالب دو مجموعه جانبی تولید می‌شود؛ یکی به عنوان پیش‌درآمدی بر سریال 24 که ماجراهایی مربوط به گذشته جک باور را روایت می‌کند و دیگری یک تریلر دادگاهی که داستان آن در فاصله ۲۴ ساعت تا زمان اعدام یک زندانی اتفاق می‌افتد.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده