نویسنده: مسیح کریمی
// چهار شنبه, ۷ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۸

بازیگر رومن پولانسکی در فیلم Once Upon A Time in Hollywood معرفی شد

در ادامه اضافه شدن بازیگر به جدیدترین فیلم کوئنتین تارانتینو، حضور بازیگران جدیدی در این فیلم تایید و اعلام شده است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، حضور بازیگران دیگری در فیلم Once Upon a Time in Hollywood (روزی روزگاری در هالیوود) تایید و اعلام شده است که در آن بازیگر نقش رومن پولانسکی نیز دیده می‌شود. طبق خبری که وب‌سایت هالیوود ریپورتر منتشر کرده، رافائل زاویروچا با سابقه بازی در فیلم Plan B (پلن بی)، دنی استرانگ با سابقه بازی در سریال Billions (میلیاردها) و سیدنی سوئینی با سابقه بازی در سریال The Handmaid's Tale (سرگذشت ندیمه)، به جمع بازیگران نهمین و جدیدترین فیلم کوئنتین تارانتینو که در آن شاهد حضور ستارگان بسیاری نیز هستیم، اضافه شده‌اند. هنوز نقش این سه بازیگر در این فیلم تایید و اعلام نشده است، اما طبق خبرهای منتشر شده، زاویروچا قرار است نقش جوانی رومن پولانسکی را در فیلم جدید تارانتینو بازی کند.

Rafal Zawierucha

رومن پولانسکی، کارگردان لهستانی-فرانسوی برجسته هالیوود است که بیشتر برای کارگردانی فیلم‌هایی چون فیلم Chinatown (محله چینی‌ها) و فیلم Rosemary's Baby (بچه رزماری) شناخته می‌شود. او همسر شارون تیت بود که در سال ۱۹۶۹ توسط چارلز منسن و پیروانش به قتل رسید. این موضوع پیش زمینه اصلی داستان و اتفاقات فیلم Once Upon A Time in Hollywood است و مارگو رابی قرار است نقش شارون تیت را در این فیلم بازی کند. با اینکه این موضوع بخش مهمی از اتفاقات فیلم را تشکیل می‌دهد، اما تمرکز اصلی فیلم Once Upon A Time in Hollywood روی یک بازیگر و بدلکار سریال‌های وسترن است که لئوناردو دی کاپریو و برد پیت نقش این دو شخصیت را بر عهده دارند.

علاوه بر زاویروچا، استرانگ و سوئینی، لئوناردو دی کاپریو، برد پیت، مارگو رابی، آل پاچینو، تیموتی اولیفانت، برت رینولدز، کرت راسل، جیمز مارسدن، تیم راث، مایکل مدسن، دمین لوییس، لوک پری، امیل هرش،‌ داکوتا فانینگ، کلیفتون کالینز جونیور، کیث جفرسون، نیکولاس هموند، اسکوت مکنری، جولیا باترز، مایا هاوک، لینا دانم، لورنزا ایزو و آستین باتلر، دیگر بازیگرانی هستند که در فیلم Once Upon a Time in Hollywood حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت.

فیلم Once Upon a Time in Hollywood قرار است در تاریخ ۲۶ جولای ۲۰۱۹ (۴ مرداد ۱۳۹۸) به روی پرده‌های سینما برود.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده