نویسنده: رضا علمی
// چهار شنبه, ۱۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۵

حضور جان مالکوویچ در فصل دوم سریال The Young Pope

جان مالکوویچ در فصل دوم سریال متفاوت و بسیار خوش‌ساخت The Young Pope (پاپ جوان) پائولو سورنتینو، با جود لا همبازی خواهد شد.

خوشبختانه مجموعهٔ تلویزیونی The Young Pope (پاپ جوان) به بایگانی سپرده نشده است و به‌زودی ساخت فصل دوم این سریال خوش ساخت و متفاوت و مشترک شبکه‌ HBO، شبکه Sky Atlantic و شبکه +Canal، آغاز خواهد شد. طبق گزارش‌های جدید، عنوان فصل دوم The New Pope (پاپ جدید) خواهد بود و به احتمال فراوان ادامهٔ داستان فصل ابتدایی روایت خواهد شد. نویسندگی و کارگردانی فصل اول سریال The Young Pope را پائولو سورنتینوی ایتالیایی بر عهده داشت؛ پائولو سورنتینو از کارگردانان بنام نسل کنونی سینمای ایتالیا است و کارنامهٔ بسیار خوبی از خود بر جای گذاشته است. فیلم The Great Beauty (زیبایی بزرگ) این کارگردان برجسته، برندهٔ جایزهٔ بهترین فیلم غیرانگلیسی‌زبان مراسم گلدن گلوب، نامزد بهترین فیلم جشنواره کن در سال ۲۰۱۳ و همچنین بهترین فیلم غیرانگلیسی‌زبان در هشتادوششمین مراسم سالیانه اسکار شد. از دیگر آثار معروف این کارگردان می‌توان به فیلم‌های The Consequences of Love (پیامدهای عشق)، The Family Friend (دوست خانوادگی)، This Must Be the Place (اینجا باید همانجا باشد) و Rio, I Love You (ریو، دوستت دارم) اشاره کرد.

داستان فصل اول سریال The Young Pope، در مورد جوان‌ترین پاپ تاریخ با نقش‌آفرینی جود لا بود و به دیدگاه‌ها و رفتارهای متفاوت وی با پاپ‌های گذشته می‌پرداخت

داستان فصل اول سریال The Young Pope، در مورد جوان‌ترین پاپ تاریخ با نقش‌آفرینی جود لا بود و به دیدگاه‌ها و رفتارهای متفاوت وی با پاپ‌های گذشته می‌پرداخت و در کنار تِم کمدی، مسائلی جدی و بنیادی را هدف قرار داده بود و بیان می‌کرد. طبق گزارش جدیدی از سایت دِدلاین از این سریال، در فصل دوم هم جود لا حضور خواهد داشت و در کنار وی شاهد نقش‌آفرینی یک بازیگر معروف دیگر نیز خواهیم بود و آن بازیگر کسی نیست جز جان مالکووچ محبوب که به‌تازگی اعلام شد در سریال اقتباسی The ABC Murders شبکه آمازون، نقش هرکول پوآرو، کارآگاه مشهور رمان‌های آگاتا کریستی را نیز ایفا خواهد کرد. جان مالکوویچ، بازیگر قدیمی سینمای هالیوود و نامزد دریافت دو جایزهٔ اسکار، قرار است بار دیگر به شخصیت تخیلی هرکول پوآرو جان ببخشد. این مرتبه این کارآگاه بلژیکی در رمان The ABC Murders آگاتا کریستی که در سال ۱۹۳۶ منتشر شده است، باید هویت قاتلی سریالی را آشکار سازد. این قاتل سریالی آسان دم به تله نمی‌دهد و پوآرو کار سختی در پیش دارد. تنها سرنخی که این قاتل در هر صحنهٔ قتل به قصد از خود برجای می‌گذارد، کارتی با امضای ABC است. جالب اینجا است که این قاتل سریالی پیش از مرتکب شدن به هر قتل، به پوآرو نامه می‌نویسد. مدت زمان هر قسمت اقتباس تلویزیونی The ABC Murders، حدوداً ۳ ساعت خواهد بود.

Jude Law

همان‌طور که می‌دانید در انتهای فصل ابتدایی، سرنوشت شخصیت پاپ جوان مشخص نشد و به‌گونه‌ای روی هوا ماند. حال با وجود اینکه اعلام شده است فصل دوم داستانی جدید خواهد داشت، اما بعید است با حضور دوبارهٔ جود لا، داستان فصل ابتدایی کلاً نادیده گرفته شود. نگارش فصل دوم با عنوان The New Pope را نیز شخص پائولو سورنتینو بر عهده خواهد داشت و وی برای نگارش این فصل با آمبرتو کونتارلو و ایتفانو بیسز همکاری کرده است. طبق برنامه قرار است فیلمبرداری فصل جدید در ماه نوامبر (آبان یا آذرماه) سال جاری در کشور ایتالیا انجام شود؛ دقیقاً همان تاریخی که در ماه می سال گذشته و هنگام معرفی فصل دوم، توسط سازندگان اعلام شده بود.

هنوز مشخص نیست که داستان سریال The New Pope قسمت به قسمت متفاوت خواهد بود، فصل دوم اسپین آف محسوب می‌شود یا ادامهٔ داستان فصل ابتدایی را شاهد خواهیم بود. فصل ابتدایی سریال The Young Pope بسیار زیبا و مملو از صحنه‌های باشکوه و دیالوگ‌های کم‌نظیر بود و نقش‌آفرینی جود لا نیز از نقاط قوت فصل ابتدایی بود و حال در فصل دوم بازیگری چون جان مالکوویچ هم به پروژه اضافه شده است و مطمئناً بینندگان فصل ابتدایی، به هیچ عنوان تماشای فصل جدید را از دست نخواهند داد.

گفتنی است که هنوز تاریخ پخش سریال The New Pope اعلام نشده است و مشخص نیست که فصل جدید در چند قسمت تولید و ساخته خواهد شد.

 


منبع Collider
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده