نویسنده: مسیح کریمی
// دوشنبه, ۲۰ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۰

فیلمبرداری نبرد عظیم فصل هشتم سریال Game of Thrones بعد از ۵۵ شب به پایان رسید

طبق گفته سازندگان سریال Game of Thrones، یک نبرد فصل هشتم این سریال در ۵۵ شب فیلمبرداری و تولید شده است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، کار فیلمبرداری و تولید یک نبرد از فصل هشتم سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) پس از ۵۵ شب به پایان رسیده است. جاناتان کوئینلن، تهیه کننده این سریال، با انتشار تصویری در صفحه شخصی خود در اینستاگرام که در حال حاضر پاک شده است، از تمامی اعضای تیم تولید، کارکنان و بازیگران سریال برای فیلمبرداری، ساخت و تکمیل این نبرد طی ۵۵ شب قدردانی و تشکر کرده است. به نظر می‌رسد که قرار است در فصل هشتم سریال Game of Thrones شاهد یک نبرد بسیار بزرگ باشیم و احتمالا این نبرد نقش مهمی در سرنوشت و آینده وستروس دارد. با این حال، پیش از اینکه کوئینلن این تصویر را پاک کند، وب‌سایت نگهبانان دیوار آن را گرفته و منتشر کرده‌ است. طبق متن منتشر شده، کوئینلن گفت:

این متن به اژدهایان شب (Night Dragons) برای تحمل ۵۵ شب متوالی، برای تحمل سرما،‌ برف، باران، گِل، فضله گوسفندان شهر توم و بادهای شهر ماگرامورن (ایرلند شمالی)، تقدیم می‌شود. زمانی که یک سال بعد مردم در سراسر جهان این قسمت را تماشا کنند، آن‌ها هرگز نخواهند فهمید که شما چه سختی‌هایی را تحمل کرده‌اید. آن‌ها هیچ اهمیتی به خستگی‌های شما و سختی کار در سرمای زیر صفر درجه نخواهند داد. آن‌ها فقط می‌دانند که در حال تماشای صحنه‌ای هستند که تا به امروز مثل آن وجود نداشته و این به‌خاطر وجود شما است.

Game Of Thrones Season 8 Battle Took 55 Nights To Shoot

تاکنون در سریال Game of Thrones شاهد نبردهای بسیار بزرگ و حماسی مثل نبرد حرامزاده‌ها (Battle of the Bastards) و نبرد حمله به قطار غنایم (Loot Train Attack) بوده‌ایم که طبق گفته وب‌سایت نگهبانان‌دیوار، فیلمبرداری و ساخت هر یک از این نبردها حدود یک ماه طول کشیده است. با توجه به این موضوع، آخرین نبرد در فصل‌ هشتم این سریال، رکورد نبردهای گذشته را در زمینه فیلمبرداری شکسته است. انتظار می‌رود که در فصل هشتم سریال Game of Thrones شاهد یک نبرد بسیار بزرگ‌تر از هر نبرد دیگری در این سریال باشیم. با این حال، تاکنون اطلاعات بیشتری از این نبرد منتشر شده است.

فصل هشتم سریال Game of Thrones که در واقع فصل پایانی سریال است، در ۶ قسمت تولید و منتشر خواهد شد. سال گذشته، شبکه HBO رسما اعلام کرد که فصل هشتم این سریال قرار است در طول سال ۲۰۱۹ از این شبکه به‌روی آنتن برود. علاوه بر این، شبکه HBO تایید کرده است که دیوید بنیاف، دی.بی. وایس، دیوید ناتر و میگل ساپوچنیک، کارگردانی ۶ قسمت فصل هشتم سریال Game of Thrones را بر عهده خواهند داشت که هر شخص (بنیاف و وایس به‌صورت مشترک) دو قسمت فصل هشتم این سریال را کارگردانی خواهند کرد.


منبع Gamespot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده