// پنجشنبه, ۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۲۷

میسی ویلیامز از پایان Game of Thrones خبر دارد

به تازگی میسی ویلیامز، ستاره سریال بازی تاج و تخت در مصاحبه‌ای اعلام کرد از پایان این سریال خبر دارد.

فصل هشتم و آخر سریال بازی تاج و تخت (Game of Thrones) که منتظران بسیار زیادی دارد، قرار است در سال ۲۰۱۹ پخش شود و همه هواداران دوست دارند بدانند پایان سریال به چه شکل خواهد بود.

اینطور که به نظر می‌رسد میسی ویلیامز، بازیگر نقش آریا استارک در این سریال، از پایان آن خبر دارد. وی که چند روز پیش در برنامه زنده جیمی کیمل حاضر شد، اعلام کرد فیلمنامه قسمت پایانی را مطالعه کرده است. کیمل در ادامه گفت که شبکه اچ‌بی‌او پایان‌بندی‌های مختلفی را فیلمبرداری می‌کند تا حتی بازیگران هم نتوانند تشخیص دهند سریال چگونه پایان می‌یابد؛ با این حال، ویلیامز با اطمینان خاطر اعلام کرد که می‌داند اتفاقات قسمت پایانی سریال به چه شکل خواهند بود. وی همچنین گفت به نظرش شبکه HBO بودجه لازم برای فیلمبرداری چندین پایان مختلف را ندارد. ویلیامز در ادامه گفت:

می‌دانم... پایان بازی تاج و تخت را می‌دانم. راستش را بخواهید وقتی می‌‎بینم که از قبل، از پایان سریالی که این همه مدت طول کشیده و این همه طرفدار دارد اطلاع دارم همه چیز برای من غیر واقعی است. همه منتظر این لحظه هستند و من در حال مطالعه آن هستم. شگفت‌انگیز است. 

ویلیامز توضیح داد که پایان بندی ممکن است روی کاغذ مقداری کمتر از آن‌چه که هست به نظر برسد، اما در تصویر خیلی بهتر به نمایش گذاشته می‌شود و متوجه خواهید شد چرا اینقدر تاثیرگذار است. وی همچنین اضافه کرد که مادرش نیز از پایان سریال اطلاع دارد. اینطور که به نظر می‌رسد میسی در این رابطه یک قانون را نیز زیر پا گذاشته است؛ چرا که سازندگان از وی خواسته بودند تا فیلمنامه را به هیچ‌کس ندهد.

محافظت اچ بی او از داستان سریال بسیار سفت و سخت است و آن‌ها از روش‌هایی نظیر فیلمنامه‌های نوشته‌شده در زبان‌های رمزی و پهپادهای مراقب در صحنه‌های فیلمبرداری در محوطه باز استفاده می‌کنند. همچنین کیسی بلویس، رئیس اچ‌بی‌او، با اطمینان از فیلمبرداری چندین پایان‌بندی صحبت کرد و اعلام کرد احتمال انجام ندادن این کار نیز وجود دارد.

ویلیامز در ادامه مصاحبه‌اش گفت هنوز مقدار بسیار زیادی از فیلمبرداری‌اش برای فصل پایانی باقی مانده است. کیمل با هوشمندی از ویلیامز پرسید آیا آریا زنده می‌ماند یا نه و میسی نیز با هوشمندی هرچه تمام‌تر سعی کرد از پاسخ دادن به سوال دوری کند و گفت:

نه، فکر نمیکنم؛ چرا که فیلمبرداری بعضی قسمت‌ها خیلی طول می‌کشد.

 


منبع Gamespot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده