نویسنده: معین کلهری
// پنجشنبه, ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۲

سریال Once Upon a Time پس از فصل هفت به پایان می‌رسد

اخیراً مشخص شده که سریال Once Upon a Time پس از پخش فصل هفتم به‌پایان می‌رسد. با زومجی همراه باشید.

طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون و صحبت‌های خالق مجموعه تلویزیونی روزی روزگاری (Once Upon a Time)، آدام هوروویتس، این سریال پس از اتمام پخش فصل هفتم، به پایان راه خود می‌رسد. هوروویتس که این خبر را طی بیانیه‌ای در توییتر منتشر کرده، رسماً اعلام کرد که دیگر دنباله‌ای برای سریال ساخته نخواهد شد. وی در این بیانیه اذعان کرد:

هفت سال قبل، ما می‌خواستیم مجموعه‌ای را درباره امید درست کنیم؛ جایی که حتی در بدترین شرایط هم یک پایان خوب ممکن باشد. سال‌ها ماجراجویی، عشق، جادو و امید. ما از همه‌ همکارهایمان - بازیگران، خدمه و نویسندگان - متشکریم؛ همچنین از افراد حاضر در استودیو و شبکه که باعث شدند این ماجراجویی، شکل واقعیت به‌خود بگیرد و نهایتاً از طرفداران که وفاداری و تعلق خاطر آن‌ها، عامل اصلی این سریال بود. 

سریال روزی روزگاری که توسط آدام هوروویتس و ادوارد کیتسیس خلق شده، در سال ۲۰۱۱ به روی آنتن رفت و استقبال بسیار خوبی از آن صورت گرفت. نهایتاً با گذشت هفت سال از شروع کار، پرونده سریال برای همیشه بسته خواهد شد. کار پخش فصل آخر Once Upon a Time در تاریخ ۲ مارس (جمعه، ۱۱ اسفند) از سر گرفته می‌شود.

داستان سریال ذکرشده در شهر خیالی استوری بروک در ایالت مینِ آمریکا صورت می‌گیرد و شخصیت‌های داستان آن مقتبس از اساطیر و افسانه‌های کلاسیکی هستند که توسط نفرینی کشنده به دنیای واقعی آورده شده‌اند و خاطرات آن‌ها به‌صورت کلی پاک شده است.

شما چه فکری می‌کنید؟ نظرات خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.


منبع Coming Soon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده