نویسنده: فریده صالحی
// دوشنبه, ۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۸

احتمالا تریلر فیلم Solo: A Star Wars Story به زودی منتشر خواهد شد

اولین تریلر فیلم سولو: داستانی از جنگ ستارگان (Solo: A Star Wars Story) بالاخره قرار است در تاریخی نامشخص طی هفته جاری منتشر شود.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اگرچه هنوز هیچ بیانیه رسمی‌ای درباره تاریخ انتشار اولین تریلر فیلم Solo: A Star Wars Story (سولو: داستانی از جنگ ستارگان) منتشر نشده، اما یک منبع قابل اعتماد به این موضوع اشاره کرده که ما قرار است بالاخره اولین تریلر این اثر را در طی هفته جاری مشاهده کنیم. این منبع تا حد زیادی احتمال می‌دهد که چهارشنبه، تاریخ انتشار این تریلر باشد.

براساس برنامه ریزی‌های صورت گرفته، ما تنها چهار ماه با اکران رسمی فیلم سولو: داستانی از جنگ ستارگان فاصله داریم و از آنجایی که تا به امروز هیچ تیزر یا تریلری منتشر نشده، طرفداران کم کم در حال نگران شدن هستند که لوکاس فیلم تا به این لحظه هیچ پوستر و کلیپ رسمی آنچنانی‌ای از جدیدترین نسخه فرعی سری فیلم Star Wars (جنگ ستارگان) خود، که یکی از مورد انتظارترین آثار هم محسوب می‌شود، منتشر نکرده است. با این حال، براساس گزارشی که یکی از منابع مورد اعتماد منتشر کرده، به نظر می‌رسد که در طی هفته جاری قرار است بالاخره شاهد منتشر شدن اولین تریلر رسمی فیلم Solo: A Star Wars Story باشیم.

براساس گفته‌های منبع خبری توییتری‌ای به نام Star Wars Junk، اولین تریلر سولو: داستانی از جنگ ستارگان طوری برنامه ریزی شده که در روز ۲۶ ژانویه (۶ بهمن) همراه با اکران رسمی فیلم Maze Runner: The Death Cure (دونده مارپیچ: علاج مرگ) به نمایش دربیاید، اما چند روز قبل از اکران این اثر، در روز چهارشنبه ۲۴ ژانویه (۴ بهمن) تریلر قرار است به صورت آنلاین منتشر شود.

han-solo

همانطور که در ابتدای متن هم به آن اشاره شد، هنوز هیچ بیانیه رسمی‌ای در این رابطه منتشر نشده است. اگرچه خط زمانی و برنامه ریزی‌های حدس زده شده تا حد زیادی منطقی به نظر می‌رسد اما باز هم ما همانند همیشه با چنین اخباری همانند یک شایعه رفتار می‌کنیم. اگر این تاریخ دقیق باشد، پس ما قرار است در آینده‌ای نزدیک یعنی در روز دوشنبه یا سه‌شنبه شاهد حضور آلدن ارنرایک در قالب نقش شخصیت قاچاقچی فضایی نمادین در تیزر کوتاه اولین تریلر باشیم.

چندی پیش والت دیزنی اولین خلاصه داستان رسمی این فیلم را منتشر کرده است. طبق این خلاصه داستان:

با سفینه فضایی میلینیوم فالکون و در این کهکشان، شاهد یک ماجراجویی کاملا جدید از یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های این کهکشان در فیلم Solo: A Star Wars Story هستیم. از طریق یک سری فعالیت‌های جسورانه در دنیای زیرزمینی، تاریک و بسیار خطرناک جنایتکاران، هان سولو با چوباکا ملقب به چویی، کمک خلبان و بهترین دوست او در آینده، و لاندو کالریسیان که یک قمارباز بدنام است، آشنا می‌شود و این شخصیت‌ها یکی از غیرعادی‌ترین قهرمان‌های دنیای جنگ ستارگان را در یک ماجراجویی همراهی خواهند کرد.

آلدن ارنرایک، دونالد گلاور، امیلیا کلارک، وودی هارلسون، پل بتانی، جوناس سوآتامو، ایان کنی، تندی نیوتون، وارویک دیویس و فیبی والر-بریج از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Solo: A Star Wars Story حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. اتفاقات این فیلم قرار است پیش از اتفاقات فیلم Star Wars: Episode IV - A New Hope (جنگ ستارگان اپیزود چهارم: امیدی تازه) جریان داشته باشد و انتظار می‌رود که به منشا شخصیت هان سولو و تبدیل شدنش به شخصیت سه‌گانه اصلی دنیای جنگ ستارگان بپردازد. کارگردان فیلم Solo: A Star Wars Story ران هاوارد بوده است. لارنس کاسدان به همراه جان کاسدان، پسر وی، کار نوشتن فیلمنامه این فیلم را بر عهده داشته‌اند.

فیلم Solo: A Star Wars Story برای اکران در تاریخ ۲۵ می ۲۰۱۸ (۴ خرداد ۱۳۹۷) برنامه‌ریزی شده است.


منبع ComicBookMovie
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده