نویسنده: محسن وزیری
// جمعه, ۲۵ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۱۵

بهروز افخمی از برنامه هفت کنار گذاشته شد

بهروز افخمی، مجری برنامه سینمایی هفت بعد از ماه‌ها شایعه، از این برنامه جدا شد تا هفت با تیم جدیدی بازگردد.

مدیر گروه اجتماعی شبکه سوم سیما امروز اعلام کرد برنامه هفت با تیم جدید پس از انتخابات ریاست جمهوری به آنتن این شبکه بازخواهد گشت و بهروز افخمی دیگر به عنوان سازنده و مجری در این برنامه حضور نخواهد داشت. ناصر کریمان در مورد تغییرات برنامه هفت گفت:

باتوجه به اتمام قرارداد دومین سال اجرای این برنامه با سازمان صداوسیما، جلساتی با گروه ساخت برنامه «هفت» جهت توافق مجدد برگزار و خواسته های سازمان صداوسیما طرح شد. از سویی آقای افخمی به دنبال ساخت فیلم سینمایی شان بودند. درنهایت تفاهم دوسویه این شد که پس از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری، تیم جدیدی بر سر کار بیاید.

البته کریمان اظهار کرده افخمی به عنوان کارشناس در زمان مقتضی در سری جدید برنامه هفت حضور خواهد داشت و ساختار جدید برنامه به زودی اعلام می‌شود. بهروز افخمی صحبت‌های مدیر گروه اجتماعی شبکه سه را تایید کرده و در توضیح جدایی خود از هفت گفت:

پس از دو سال قرارداد همکاری ما با سازمان صداوسیما به اتمام رسید. لذا در سال جدید برای توافق مجدد جلسه‌ای با مدیران تلویزیون داشتیم که همه چیز با خوبی و خوشی همراه بود. من در آن جلسه به مدیران اعلام کردم که می‌خواهم به سراغ ساخت فیلم سینمایی‌ام بروم. چرا که فکر می‌کنم دیگر همه گفتنی‌ها را گفته‌ام و به آنچه در «هفت» می‌خواستم رسیده‌ام.

مدیران تلویزیون به دنبال ایجاد تغییراتی در ساختار برنامه بودند و خواسته‌هایی داشتند. در نهایت به این توافق رسیدیم که بعد از انتخابات ریاست جمهوری، گروه دیگری برنامه «هفت» را اجرا کنند. ولی من ان شاءالله هر زمان لازم بود و تیم جدید خواست در «هفت» حضور پیدا خواهم کرد.

افخمی همچنین اظهار کرده «دیگر حرف جدید برای گفتن ندارم و فکر می کنم هر آنچه را لازم بوده گفته‌ام و انجام داده‌ام و نتیجه لازم را نیز در«هفت»گرفته‌ام.» برنامه‌ی هفت به خصوص در جریان سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر و جلسات نقد فیلم فروشنده اصغر فرهادی با حواشی زیادی همراه بوده و باید دید سری جدید این برنامه‌ی پرمخاطب تلویزیونی چگونه عمل می‌کند.


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده