نویسنده: نادر امرایی
// سه شنبه, ۲۵ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۲۹

احتمال ساخت پیش درآمدی بر سریال Game of Thrones

رئیس شبکه تلویزیونی HBO از احتمال ساخت پیش‌درآمدی بر سریال Game of Thrones خبر داد.

سریال بسیار موفق بازی تاج و تخت، قرار است که در فصل هشتم خود به اتمام برسد. طرفداران این مجموعه، بسیار مشتاق هستند بدانند که آیا داستان‌های این دنیا پس از اتمام سریال،‌ ادامه خواهد داشت یا خیر. در حال حاضر صحبت‌هایی مبنی بر ساخت چند مجموعه فرعی و یک پیش‌درآمد بر اساس این سریال در اچ‌بی‌او مطرح است. کیسی بلویز، رئیس این شبکه، درباره سریال پیش‌درآمدی بر این مجموعه صحبت‌هایی کرده است. 

در جریان مصاحبه‌ای که وی با مجله اینترتینمنت ویکلی (سرگرمی هفتگی)‌ انجام داده، از وی سوال شده که آیا آنها با جرج آر آر مارتین (نویسنده مجموعه کتاب‌های بازی تاج و تخت) درباره ایده‌های این پیش‌درآمد صحبت کرده‌اند یا خیر که بلویز اعلام کرد که آنها در حال برگزاری جلسه و رایزنی هستند اما از ارائه جزئیات بیشتر خودداری کرد:

بله ما در حال صبحت‌ کردن هستیم و بخش‌هایی وجود دارد که به آنها علاقه داریم. اما من قصد ندارم به یک موضوع خاص اشاره کنم و بگویم قصد داریم یک پیش‌درآمد با این داستان تولید کنیم. 

در ادامه این مصاحبه،‌ از بلویز سوال شد که آیا این امکان وجود دارد که ساعت‌های آخر سریال در سینماها به نمایش در بیاید یا خیر و وی در پاسخ گفت:

بگذارید اینگونه به شما بگویم. من تمام تلاش خود را برای HBO انجام می‌دهم.

این اولین باری نیست که خبر ساخت یک مجموعه فرعی بر اساس این سریال فوق‌العاده محبوب مطرح می‌شود. تابستان بود که بنیوف و واس، سازندگان سریال، اعلام کرده بودند که این دنیا به قدری وسیع است که فرصت‌های داستان‌سرایی بسیار زیادی در آن وجود دارد:

یکی از نکات بسیار جالب درباره مارتین این است که وی تنها یک داستان ننوشته است. او دنیایی پر از شخصیت‌های مختلف ساخته است که بسیار غنی است و دارای یک تاریخچه با جزئیات فراوان است. شما می‌توانید داستان‌های مختلفی را از این دنیا تعریف کنید اما متاسفانه ما فرصت این را پیدا نکردیم که این داستان‌ها را بررسی کنیم زیرا با جدیت مشغول ساخت سریال بودیم.

نظر شما درباره ساخت یک سریال فرعی بر اساس این مجموعه چیست؟


منبع GameSpot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده