نویسنده: مسیح کریمی
// چهار شنبه, ۱۰ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۲۸

مارول در حال توسعه و ساخت سریال کمدی New Warriors با حضور Squirrel Girl است

بخش تلویزیون مارول در نظر دارد سریال کمدی جدید مبارزان جدید (New Warriors) با حضور دختر سنجابی (Squirrel Girl) را تولید و پخش کند. در ادامه با زومجی همراه باشید.

در سال‌های اخیر صحبت‌های زیادی در مورد ساخت فیلمی براساس شخصیت Squirrel Girl به گوش می‌رسید و حتی اخیرا آنا کندریک برای بازی در نقش این ابرقهرمان ابراز علاقه کرده بود که برادران روسو از آن استقبال کردند. اما طبق خبری که تی‌وی لاین منتشر کرده است، به نظر می‌رسد باید بزودی شاهد حضور این شخصیت در یک سریال تلویزیون باشیم. به نظر می‌رسد مارول تلویزیون و استودیو ABC در حال توسعه و ساخت سریالی جدید و کمدی با عنوان New Warriors هستند، New Warriors متشکل از ابرقهرمان‌هایی است که کمتر شناخته شده‌اند و در سال‌های اخیر محبوبیت زیادی بین طرفداران کتاب‌های کامیک بدست آورده‌اند.

این سریال که قرار است هر قسمت آن نیم ساعت باشد، قرار نیست از شبکه ABC پخش شود، هرچند به نظر می‌رسد این سریال قرار است هم از شبکه‌های کابلی و هم به صورت استریم پخش شود. این ایده قطعا می‌تواند ایده جالبی باشد، هرچند به نظر می‌رسد این پروژه هنوز در روزهای اولیه توسعه و ساخت است. تی‌وی لاین در ادامه اضافه می‌کند:

این سریال، به عنوان یک نسخه کوچک و جوان‌شده از انتقام‌جویان (The Avengers) توصیف شده است. New Warriors تیمی از ابرقهرمانان نوجوان تشکیل شده است که درین گرین (Doreen Green) با نام مستعار Squirrel Girl، یکی از اعضای آن را تشکیل می‌دهد.

سریال New Warriors می‌تواند فرصت خوبی برای مارول باشد تا شخصیت‌های جوان و کمتر شناخته شده کامیک‌های خود را در یک سریال استفاده کند. در حال حاضر نام هیچ شخصیت دیگری برای حضور در این سریال اعلام نشده است، اما انتظار می‌رود در این سریال شاهد حضور شخصیت‌هایی چون اسپیدبال (Speedball ) و عدالت (Justice) باشیم. تاکنون حضور بازیگر یا تاریخی برای پخش این سریال اعلام نشده است.

شما در مورد سریال تلویزیونی New Warriors چه فکری می‌کنید؟ نظر خود را با ما در میان بگذارید.


منبع ComicBookMovie
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده