نویسنده: افشین پیروزی
// دوشنبه, ۱۸ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۱

تریلر جدید فیلم Rogue One: A Star Wars Story پنج‌شنبه ۲۱ مرداد پخش می‌شود

کمپانی لوکس‌فیلم امروز اعلام کرد که پنج‌شنبه هفته جاری (۲۱ مرداد) تریلر جدیدی از فیلم روگ وان: داستانی از جنگ ستارگان (Rogue One: A Star Wars Story) منتشر خواهد کرد. با زومجی همراه باشید.

Rogue One: A Star Wars Story اولین فیلم فرعی از مجموعه جنگ ستارگان و یکی از مورد انتظار‌ترین فیلم‌های امسال است. تا به امروز فقط یک تریلر از این فیلم منتشر شده و حال کمپانی LucasFilm، سازنده فیلم، اعلام کرده که تریلر دوم این فیلم را پنج‌شنبه هفته جاری منتشر خواهد کرد. نکته جالب این است که تریلر مذکور در جریان پوشش زنده المپیک 2016 پخش خواهد شد. لوکاس‌فیلم با انتشار توییتی در این مورد گفت:

تریلر جدید فیلم Rogue One را اولین بار پنج‌شنبه هفته جاری و در جریان پوشش زنده المپیک 2016 ریو تماشا کنید

شبکه NBC یکی از پوشش‌دهندگان المپیک 2016 است و می‌توان تریلر مذکور را در آن تماشا کرد. در جریان جشن Star Wars که چندی پیش برگزار شد، لوکاس‌فیلم پوستر جدیدی از فیلم منتشر و همچنین سیاره جدید فیلم را با نام Scarif معرفی کرد. همچنین ویدیویی کوتاه در جریان این مراسم برای حاضرین پخش شد که دارت ویدر را نشان می‌داد. به همین دلیل هم ممکن است تریلری که پنج‌شنبه منتشر می‌شود، نسخه کامل‌تر همین ویدیو کوتاه باشد.

Rogue One: A Star Wars Story در تاریخ ۲۶ آذر اکران خواهد شد. کارگردانی این فیلم برعهده گرت ادواردز است که ساخت فیلم Godzilla را هم در کارنامه دارد. همچنین بازیگرانی چون فلیسیتی جونز در نقش جن آرسو، مدز میکلسن در نقش گالن آرسو، دیگو لونا در نقش کاپیتان کازیان آندور، دانی ین در نقش Chirrut Imwe، جیانگ ون در نقش Baze Malbus و آلن تودیک در نقش دروید K-2SO در این فیلم ایفای نقش می‌کنند.


منبع GameSpot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده