// دوشنبه, ۲۸ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۰۳

تصاویر جدیدی از بیگانگان فضایی فیلم Rogue One منتشر شد

در حاشیه مراسم و جشن جنگ ستارگان در اروپا، سازندگان فیلم روگ وان: داستانی از جنگ ستارگان (Rogue One: A Star Wars Story)، تصاویر جدیدی از بیگانگان فضایی جدید و شخصیت‌های جالبی که در این فیلم حضور دارند، منتشر کردند. در ادامه با زومجی همراه باشید.

استودیو لوکاس‌فیلم طی یک هفته اخیر در مراسم و جشن جنگ ستارگان که در اروپا برگزار می‌شود، تصاویر جدیدی از فیلم Rogue One منتشر کرده است. حال اولین تصاویر موجودات بیگانه فضایی و شخصیت‌هایی با ظاهر جالبی را که در این فیلم حضور دارند، منتشر کرده است. شما در ادامه می‌توانید این تصاویر جالبی که از موجودات و شخصیت‌های این فیلم منتشر شده است را مشاهده کنید:

rogue-ones-new-aliens1 rogue-ones-new-aliens2 rogue-ones-new-aliens3 rogue-ones-new-aliens4 rogue-ones-new-aliens5 rogue-ones-new-aliens6 rogue-ones-new-aliens7 rogue-ones-new-aliens8 rogue-ones-new-aliens9 rogue-ones-new-aliens10

فیلم Rogue One: A Star Wars Story در تاریخ ۲۶ آذر (۱۶ دسامبر) سال جاری اکران خواهد شد. در این فیلم مکان جدیدی به نام جدا (Jedah) کشف و بررسی می‌شود که  گرت ادواردز، کارگردان این فیلم، این مکان را خانه معنوی جدای‌ها توصیف کرده است. پیش از این سازندگان این فیلم پوستر جدید فیلم Rogue One را در این مراسم منتشر کرده بودند که شما می‌توانید این پوستر را در اینجا مشاهده کنید. وب‌سایت اینترتینمنت ویکلی چندی پیش تصاویر جدیدی از فیلم Rogue One به همراه اطلاعاتی جدیدی از آن منتشر کرده بود. شما در اینجا می‌توانید این تصاویر را مشاهده کنید. همچنین شما در اینجا می‌توانید اولین تریلر این فیلم را تماشا کنید.

منبع: IGN


تهیه شده در زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده