نویسنده: مسیح کریمی
// شنبه, ۲۶ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۲۶

پوستر جدیدی از فیلم Rogue One: A Star Wars Story منتشر شد

مراسم جنگ ستارگان در اروپا از امروز آغاز شده است. در حاشیه این مراسم پوستر جدیدی از فیلم روگ وان: داستانی از جنگ ستارگان (Rogue One: A Star Wars Story) که امسال اکران می‌شود، منتشر شد. در ادامه با زومجی همراه باشید.

پوستر جدیدی از فیلم Rogue One: A Star Wars Story منتشر شده است که بر روی این پوستر نوشته «یک شورش که با امید به وجود آمده است» را می‌توان مشاهده کرد.  گرت ادواردز، کارگردان این فیلم، در طول پنل اختصاصی فیلم Rogue One در مراسم جنگ ستارگان، این تصویر را منتشر و اضافه کرد که اتفاقات این فیلم در سیاره جدیدی به‌نام اسکاریف (Scarif) رخ خواهد داد. شما در ادامه می‌توانید این پوستر زیبا را مشاهده کنید:

Rogue-One -star-wars-poster

در این مراسم اطلاعات زیاد و جدیدی از فیلم Rogue One نیز منتشر شده است که از جمله آن می‌توان به تصاویر و اطلاعات مربوط به وسایل نقلیه هوایی و زمینی در این فیلم اشاره کرد. فیلم Rogue One: A Star Wars Story در تاریخ ۲۶ آذر (۱۶ دسامبر) سال جاری اکران خواهد شد. وب‌سایت اینترتینمنت ویکلی چندی پیش تصاویر جدیدی از فیلم Rogue One به همراه اطلاعاتی جدیدی از آن منتشر کرده بود. شما در اینجا می‌توانید این تصاویر را مشاهده کنید. همچنین شما در اینجا می‌توانید اولین تریلر این فیلم را مشاهده کنید.

منبع: IGN


تهیه شده در زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده