// جمعه, ۴ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۲

فیلم Indiana Jones 5 آخرین قسمت از این مجموعه نخواهد بود

فیلم جدیدی از مجموعه «ایندیانا جونز» در سال ۲۰۱۹ منتشر خواهد شد و حالا خبر رسیده این فیلم آخرین باری نخواهد بود که هریسون فورد را در این نقش خواهیم دید. باب ایگر، رئیس کمپانی دیزنی صحبت‌هایی در این رابطه انجام داده است. با زومجی همراه باشید.

باب ایگر، رئیس کمپانی دیزنی (Disney)، در مصاحبه‌ای گفته قصد ندارد مجموعه «ایندیانا جونز» را به اندازه مجموعه «جنگ ستارگان» ادامه دهد اما می‌خواهد پس از قسمت پنجم این مجموعه، باز هم آن را ادامه دهد. هریسون فورد قرار است برای پنجمین فیلم «ایندیانا جونز» بازگردد اما ایگر گفته قرار است برای ادامه این مجموعه با تیم سازنده به مشورت بپردازند.

مصاحبه کننده از ایگر در رابطه این موضوع پرسید که آیا فیلم بعدی از مجموعه «ایندیانا جونز» یک ریبوت خواهد بود و بازیگر جوان‌تری این نقش را بازی خواهد کرد یا خیر. ایگر مستقیما به این سوال پاسخ نداد اما باز هم گفت که پس از فیلم «ایندیانا جونز» در سال ۲۰۱۹ هیچ چیز مشخص نیست. وی در این رابطه گفت:

ما هریسون فورد را در فیلم در نقش «ایندیانا جونز» داریم اما مشخص نیست پس از وی این مجموعه چه مسیری را در پیش خواهد گرفت. فکر نمی‌کنم مجموعه «ایندیانا جونز» به اندازه سری «جنگ ستارگان» گسترش پیدا کند اما فیلم‌های بیشتری از این مجموعه ساخته خواهد شد.

پنجمین قسمت از مجموعه «ایندیانا جونز» قرار است در ماه جولای سال ۲۰۱۹ اکران شود. استیون اسپیلبرگ، کارگردان فیلم‌های قبلی مجموعه و خالق شخصیت «ایندیانا جونز»، این فیلم را کارگردانی خواهد کرد و دیوید کپ وظیفه نویسندگی فیلم را بر عهده خواهد گرفت. همچنین گفته شده جان ویلیامز موسیقی فیلم را خواهد ساخت.

اطلاعاتی درباره داستان فیلم مشخص نشده اما اسپیلبرگ درباره شخصیت اصلی مجموعه گفته که قرار نیست در انتهای فیلم کشته شود.

منبع: Gamespot


تهیه شده در زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده