// جمعه, ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۴۳

جزئیات تازه ای از شخصیت های فیلم Rogue One: A Star Wars Story منتشر شد

از انتشار اولین تریلر فیلم فرعی سری جنگ ستارگان با نام Rogue One: A Star Wars Story بیش از یک ماه می‌گذرد. با این حال در بخش‌هایی از نسخه پیش‌نمایش کتاب راهنمای این فیلم جزئیات داستانی جدیدی فاش شده است. با زومجی همراه باشید.

فیلم سینمایی روگ وان: داستانی از جنگ ستارگان (Rogue One: A Star Wars Story) که به اختصار روگ وان خوانده می‌شود، اولین فیلم فرعی و مستقل از مجموعه جنگ ستارگان است که در آخرین ماه از سال ۲۰۱۶ میلادی اکران خواهد شد. این فیلم که در جهان جنگ ستارگان و در دوره زمانی پیش از اتفاقات A New Hope جریان دارد، روایتگر تلاش‌های گروهی از جاسوسان رِبِل در جهت دزدیدن نقشه‌های دث استار، سلاح جدید گالاکتیک امپایر، است. حال پس از گذشت بیش از یک ماه از انتشار اولین تریلر این فیلم، در کتاب راهنمای داستانی این فیلم به نام Rogue One: A Star Wars Story: The Official Visual Story Guide جزئیات متفاوتی از جمله شخصیت‌ها و برخی از سفینه فاش شده است.

در چندین صفحه‌ای که از نسخه پیش‌نمایش کتاب راهنمای روگ وان: داستانی از جنگ ستارگان: راهنمای رسمی و بصری داستان، در فضای مجازی پخش شده است، اسامی بازیگران، شخصیت‌ها و ویژگی‌های منحصر‌به‌فرد هر یک معرفی شده است که به شرح زیر هستند:

  • فلیسیتی جونز در نقش جین ارسو، سربازی برگزیده و جنگاور
  • دیگو لونا در نقش کاپیتان کاسیان آندور، از ماموران اتحاد ربِل
  • جیانگ ون در نقش بیز، قاتلی آزاد
  • الن تودیک ایفاگر شخصیت کی-۲۵۰ در بخش‌های سی‌جی‌آی، کی-۲۵۰ یک ولستریکردروید (Vollstreckerdroide) امپریال است که در نهایت با ریبل متحد می‌شود
  • ریز احمد در نقش بودهی، سرباز ریبل
  • پائو، موجودی فضایی که «جنگجوی قدرتمند» توصیف شده است
  • دانی ین در نقش چیرو، جنگجویی عرفانی
  • بستان، موجود فضایی دیگری که «جنگجوی قدرتمند» توصیف شده است
  • بن مندلسون در نقش کرنیک، از فرماندهان نظامی امپایر که از از گالاکتیک امپایر در برابر جاسوسان ریبل محافظت می‌کند

در ادامه تصاویر منتشر شده در کتاب راهنمای داستانی فیلم روگ وان تصاویری از سفینه‌های آشنای سری جنگ ستارگان از جمله تی‌آی‌ای استرایکر و ریبل استارفایتر قابل مشاهده است. همچنین علاوه بر ای‌تی-‌ای‌تی‌ها، تصویری از دارت ویدر نیز در صفحات مختلف این کتاب چاپ شده است، که نویدبخش حضور او در فیلم روگ وان: داستانی از جنگ ستارگان است. تصاویر منتشر شده از کتاب راهنمای داستان روگ وان: داستانی از جنگ ستارگان را می‌توانید در زیر مشاهده کنید:

فیلم سینمایی روگ وان: داستانی از جنگ ستارگان (Rogue One: A Star Wars Story) در تاریخ ۱۶ دسامبر ۲۰۱۶ (۲۶ آذر ۱۳۹۵) در سینماهای سراسر جهان اکران خواهد شد.

منبع: GameSpot


تهیه شده در زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده