// پنجشنبه, ۲۲ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۷

معرفی بازی Noa Noa؛ شبیه ساز نوستالژیک حیوانات خانگی

Noa Noa یک بازی شبیه ساز جذاب برای اسباب بازی معروف ژاپنی Tamagotchi است که با گرافیک خوب و گیم‌پلی جذاب، به خوبی تجربه‌ی نوستالژیک تاماگوچی را برای بازیکنان رقم می‌زند. با معرفی این بازی در زومجی همراه باشید.

بیشتر از ۲۰ سال از عرضه‌ی اولین نسخه‌ی تاماگوچی (Tamagotchi) می‌گذرد و در طول این سال‌ها شاهد عرضه‌ی چندین بازی شبیه‌ساز برای این اسباب بازی خاطره انگیز بوده‌ایم. تاماگوچی یک اسباب بازی کوچک است که توسط شرکت Bandai عرضه شده و تجربه‌ی نگهداری و پرورش یک موجود خانگی را برای بازیکنان شبیه‌‌سازی می‌کند. Noa Noa جدیدترین ساخته‌ی استودیوی Noodlecake Studios Inc است که به طور رایگان برای سیستم‌عامل‌ iOS عرضه شده است. این بازی آیفون با حجمی حدود ۳۳۰ مگابایت تجربه‌ای طولانی و پر محتوا را به علاقه‌مندان این سبک عرضه می‌کند. در این بازی نیز مانند بسیاری دیگر از بازی‌های رایگان پلتفرم موبایل، شاهد حضور تبلیغات و خرید‌های درون برنامه‌ای هستیم.

بازی Noa Noa!
بازی Noa Noa!
بازی Noa Noa!
بازی آيفون Noa Noa یکی از بهترین شبیه‌‌سازهای حیوانات خانگی مجازی و یک نسخه‌ی کامل مجازی از اسباب بازی تاماگوچی است

گیم‌پلی بازی آیفون Noa Noa شامل نگهداری و پرورش Noaهایی می‌شود که بازیکنان در طول بازی جمع آوری می‌کنند. Noaها موجودات کمیاب دیجیتالی هستند که رفتار‌های بامزه و قابلیت‌های جذاب آن‌ها بازیکنان را جذب خواهد کرد. بازیکنان در بازی Noa Noa نقش یک کارمند در شرکت Noa INC را دارند که وظیفه‌شان پیدا کردن، شکستن تخم‌های نوا و پرورش دادن نواهای کوچک است. بازیکنان می‌توانند در این بازی رایگان به گشت و گذار در محیط‌های مختلف بپردازند و تخم‌های نوای جدیدی را پیدا کنند که هرکدام دارای ظاهر مخصوص خود و رفتارهای خاص خود است. نوا‌ها در دستگاه‌های دیجیتالی زندگی می‌کنند که می‌توان آن‌ها را در نقاط مختلف شرکت Noa INC پیدا کرد و در هر دستگاه یک نوای جدید را پرورش داد. هدف بازیکنان در بازی بسیار ساده است؛ زنده نگه داشتن نوا به مدت طولانی. اما از آنجایی که ارتقای سطح در بازی بسیار سخت است، بازیکنان در چند روز ابتدایی و در نگه‌داری از اولین نوای خود یک لیست از تمرینات لازم برای زنده نگه داشتن نوا را دریافت می‌کنند. بازیکنان می‌توانند با نوای خود به انجام مینی گیم‌های مختلف و جذابی مانند کتابخانه، باشگاه و شهر بازی بپردازند که هر کدام به کسب امتیاز برای ارتقای سطح نوا و بازیکنان کمک می‌کند.

کنترل‌‌های بازی Noa Noa بسیار ساده است و بازیکنان با دو دکمه در پایین صفحه می‌توانند در منو‌ی دستگاه دیجیتال نوای خود حرکت کنند و با دکمه‌ی میانی، به انجام آن دستور مانند نظافت، غذا دادن و دیگر کارهای روزمره‌ی یک نوا بپردازند. در این بازی ۱۵ نوع مختلف از تخم‌های نوا ساخته شده است تا بازیکنان بتوانند با پیدا کردن آن‌ها، به بزرگ کردن و مراقبت از آن‌ها بپردازند. همچنین صدها مدل مختلف از دستگاه‌های دیجیتالی‌ای که محل زندگی نواها است در بازی گنجانده شده است تا از تکراری شدن و یکنواخت شدن روند بازی جلوگیری شود.

بازی Noa Noa!
بازی Noa Noa!
بازی Noa Noa!

بازی Noa Noa از لحاظ بصری و گرافیکی نیز یک تجربه‌ی رنگارنگ و و فانتزی جذاب است که به خوبی دنیای سرگرم کننده بازی را به تصویر کشیده است. تنوع در امکان شخصی سازی آواتار هر بازیکن برای شروع بازی و دستگاه‌های مختلفی دیجیتالی که نواها در آن پرورش خواهند یافت، در بازی بسیار بالا است و بازیکنان تا مدت‌ها از تجربه‌ی Noa Noa خسته نخواهند شد.

اگر از طرفداران بازی‌های شبیه ساز هستید و به دنبال یک تجربه جدید و متفاوت در این سبک هستید، Noa Noa یک بازی جدید و هیجان انگیز است که به خوبی توانسته حال و هوای نگهداری از یک نوا و تجربه‌ی بازی با یک تاماگوچی را برای بازیکنان فراهم کند.

دانلود بازی Noa Noa


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده