// شنبه, ۱۱ مرداد ۹۹ ساعت ۱۹:۳۱

شبکه FX به‌تازگی تیزر تریلر جدیدی از فصل چهارم سریال Fargo را منتشر کرده که حاوی تصاویر جدیدی است.

ماه دی گذشته بود که شبکه FX اولین تریلر رسمی فصل چهارم سریال Fargo (فارگو) را منتشر کرد که حاوی تصاویر زیادی از اتفاقات فصل جدید این سریال آنتولوژی بود. بااین‌حال، شیوع و همه‌گیری ویروس کرونا باعث شد تا تولید فصل چهارم سریال فارگو که همچنان ادامه داشت، متوقف شود و در ادامه FX از عقب انداختن زمان شروع پخش فصل چهارم این سریال تا مدت زمانی نامشخص خبر داد

حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تریلر جدیدی از فصل چهارم سریال Fargo منتشر شده است. تمرکز این تریلر نیز روی دو گروه مافیایی ایتالیایی و آفریقایی-آمریکایی است که با اینکه در تلاش برای صلح هستند، اما در مقابل حکمرانی در شهر کانزاس سیتی را نیز در نظر دارند. بااین‌حال، FX از دادن زمان شروع پخش فصل چهارم سریال فارگو خودداری کرد و تنها به گفتن «به‌زودی» اکتفا کرده است. شما در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

طبق خلاصه داستان فصل چهارم سریال Fargo، در پایان دو مهاجرت بزرگ آمریکایی که در یک طرف شاهد مهاجرت افراد زیادی از کشورهای جنوب اروپا مثل ایتالیا در قرن گذشته به شهرهای مثل شیکاگو و نیویورک بودیم و در طرف دیگر آفریقایی‌های بسیاری به‌عنوان برده به آمریکا آورده شدند و حال آفریقایی-آمریکایی‌ها در حال مهاجرت از جنوب آمریکا و فرار از دست جان کرو به شهرهای مشابه‌ای هستند.

در این شهرها شاهد مقابله دو گروه از غریبه‌ها هستیم که در حال مبارزه برای به‌دست آوردن رویای آمریکایی هستند. در شهر کانزاس سیتی در ایالت میزوری، دو سندیکای جنایی که یک گروه ایتالیایی و گروه دیگر آفریقایی-آمریکایی هستند، صلح و آرامش شهر را از بین برده‌اند. هرکدام به‌دنبال کنترل و استفاده از تجارت مواد مخدر هستند. سران هر دو خانواده به‌خاطر صلح و آرامش خود، فرزندان ارشد خود را با یکدیگر معامله می‌کنند.

کریس راک، تیموتی اولیفات، جک هیوستون، جیسون شوارتزمن، بن ویشاو، جسی باکلی، سالواتوره اسپوزیتو، اندرو برد، جرمی هریس، گائتانو برونو، انجی وایت، فرانچسکو آکوارالی، امیری کراچفیلد، امبر میدتاندر، گلین ترمن، اوزو ادوبا، کوری هندریکس و متیو الام، از جمله بازیگرانی هستند که در فصل چهارم سریال Fargo حضور دارند و به‌ایفای نقش پرداخته‌اند. مانند سه فصل گذشته، نوآ هاولی برای ساخت فصل چهارم سریال فارگو نیز بازگشته است.

منبع Comingsoon

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده