// شنبه, ۱۱ مرداد ۹۹ ساعت ۱۵:۰۰

تنها چند روز پس از انتشار Grounded، کارگردان این بازی از حضور بیش از یک میلیون بازیکن در آن خبر داده است.

طبق جدیدترین اخبار بازی و تنها چند روز پس از انتشار بازی Grounded در حالت Early Access (در استیم) و حالت Xbox Game Preview (برای ایکس‌باکس وان)، بیش از یک میلیون بازیکن منحصربه‌فرد در این بازی حضور پیدا کرده‌اند و رکوردی خوب را برای آن به‌ثبت رسانده‌اند. این بازی به‌تازگی موفق شده بود که به تعداد ۱۲ هزار بازیکن هم‌زمان دست پیدا کند.

خبر یک میلیونی شدن بازی Grounded در ابتدا در وب‌سایت ایکس‌باکس و توسط آدام برینیک، کارگردان بازی، اعلام شد. وی پس از اعلام این خبر در مورد زمان دریافت آپدیت‌های ماهانه بازی صحبت کرد که قرار است علاوه‌بر اضافه کردن محتوای جدید، ایرادات بازی را هم رفع کند تا بهترین تجربه را برای بازیکن به‌همراه داشته باشد. آغاز این به‌روزرسانی‌ها از تاریخ ۲۷ ماه اوت (۶ شهریور ماه) خواهد بود. وی همچنین یک پیام تصویری منتشر کرده است که می‌توانید در زیر تماشا کنید:

دانلود ویدیو از آپارات

باتوجه به ویژگی‌های جذابی که بازی Grounded دارد، شاید بتوان گفت که دیدن این تعداد بازیکن در آن جای تعجب ندارد. جدای از خوش‌نامی استودیو آبسیدین به‌عنوان سازنده آن، Grounded با استفاده از تبلیغات خوبی که داشته است و همچنین بهره‌مندی از یک‌سری امکانات خاص، شانس خوبی برای تبدیل شدن به یک بازی محبوب دارد. یکی از امکانات جالب بازی که برای افرادی که از عنکبوت و حشرات وحشت دارند طراحی شده است، به آن‌ها این امکان را می‌دهد تا به‌جای دیدن این موجودات، تعدادی توپ را ببینند که به‌سمت آن‌ها حمله می‌کنند و حتی صدای آن‌ها را نیز حذف کنند!

شاید بتوان گفت که بیش از همه، تیم سیزده نفری سازنده بازی از یک میلیونی شدن آن خوشحال و هیجان‌زده هستند. خوشحالی کارگردان بازی هم در ویدیویی که در بالا منتشر کرده است به‌وضوح مشخص است. بازی Grounded در حال حاضر برای کامپیوتر (به‌صورت Early Access در فروشگاه استیم) و ایکس ‌باکس وان (به‌صورت Xbox Game Preview) با قیمت ۲۹.۹۹ دلار در دسترس قرار دارد.


منبع DualShockers

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده