// پنجشنبه, ۲۰ تیر ۹۸ ساعت ۱۶:۰۱

به‌تازگی مجله انترتینمنت ویکلی تصاویر جدیدی از فیلم It: Chapter 2 را به اشتراک گذاشته است.

ماه اردیبهشت امسال بود که سرانجام شرکت برادران وارنر و نیو لاین سینما اولین تیزر تریلر فیلم It: Chapter 2 (آن: قسمت دوم) را منتشر کردند که حاوی اولین تصاویر رسمی این فیلم ترسناک مورد انتظار امسال و بازگشت دلقک شیطانی پنی وایز بود. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تصاویر جدیدی از دنباله فیلم It (آن) منتشر شده است. مجله Entertainment Weekly شماره جدید خود را به این فیلم ترسناک اختصاص داده که اعضای باشگاه بازندگان (The Losers’ Club) بزرگ شده‌اند و قرار است بار دیگر در شهر دری برای مقابله با پنی وایز با یکدیگر متحد شوند و همکاری کنند. صد البته در این تصاویر شاهد دو تصویر روی جلد از شماره جدید مجله EW و یک تصویر از پشت صحنه فیلم It: Chapter 2 نیز هستیم و شما در ادامه می‌توانید این تصویر را مشاهده کنید:

It: Chapter 2

It: Chapter 2

 جسیکا چستین، جیمز مک‌ آووی، بیل هیدر، جیمز رانسون، اندی بین، آیزاها مصطفی، جی رایان، تیچ گرانت، زاویر دولان، ویل بینبرینک، جس ویکسلر، جیدن لیبرهر، سوفیا لیلیس، جرمی ری تیلور، فین ولفهارد، چوسن جیکوبز، وایات اولف، جک دیلان گریزر و بیل اسکارشگورد در نقش دلقک شیطانی پنی وایز، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم It: Chapter 2 حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. مانند قسمت اول، اندی موشیاتی وظیفه کارگردانی و گری دوبرمن وظیفه نوشتن فیلمنامه دنباله فیلم It را بر عهده داشته‌اند. این فیلم براساس رمان‌های ترسناک استیون کینگ در دست ساخت است. فیلم It شهریور سال ۱۳۹۶ به روی پرده‌های سینما رفت و با استقبال منتقدان و تماشاگران روبه‌رو شد. فیلم It موفق شده کمی بیش از ۷۰۰ میلیون دلار در سراسر جهان که شامل ۳۲۷.۴ میلیون دلار در آمریکای شمالی و ۳۷۲.۹ میلیون دلار در دیگر کشورهای جهان می‌شود، فروش کند.

فیلم It: Chapter 2 برای اکران در تاریخ ۶ سپتامبر ۲۰۱۹ (۱۵ شهریور ۱۳۹۸) برنامه‌ریزی شده است. دنباله فیلم It در نمایشگاه کمیک کان سن دیگوی 2019 نیز دارای پنل است که انتظار می‌رود دومین تریلر این فیلم ترسناک نیز در طول این پنل منتشر شود.

منبع Comingsoon

کاراکتر باقی مانده