// سه شنبه, ۱۹ آذر ۹۸ ساعت ۲۲:۰۸

در جریان رویداد Indie World، بازی انحصاری Sports Story با انتشار یک تریلر معرفی شد که دنباله‌ای برای Golf Story به‌حساب می‌آید.

امروز صبح بود که خبری منتشر شد با محوریت اینکه نینتندو یک رویداد به نام Indie World را برگزار می‌کند که با محوریت بازی‌های مستقل برگزار می‌شود. طبق جدیدترین اخبار بازی، رویداد Indie World در ساعت ۹:۳۰ امشب برگزار شد و در جریان آن شرکت نینتندو با انتشار یک تریلر کوتاه، بازی Sports Story را معرفی کرد.

Sports Story درواقع یک بازی انحصاری برای نینتندو سوییچ و یک دنباله برای بازی Golf Story به‌حساب می‌آید. باتوجه‌به تریلر منتشر شده، Sports Story برای عرضه در اواسط سال ۲۰۲۰ برنامه‌ریزی شده است و جدا از ورزش گلف، شاهد تمرکز روی ورزش‌های دیگری نظیر تنیس، فوتبال، والیبال، بیسبال و ورزش‌های دیگر هستیم. به‌عبارتی به‌نظر می‌رسد بازیکن در این بازی به ۱۰ ورزش مختلف دسترسی خواهد داشت. همچنین تیم سازنده همانند گلف استوری از المان‌های نقش‌آفرینی هم در بازی خود استفاده کرده است تا کاربران تجربه‌ی متفاوتی را به‌دست بیاورند.

کاربران زومجی در ادامه می‌توانند تریلر منتشر شده از بازی Sports Story را تماشا کنند و نظرات خود را با ما در میان بگذارند.

دانلود از آپارات

منبع IGN
کاراکتر باقی مانده