نویسنده: مسیح کریمی
// سه شنبه, ۲۴ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۱

حضور پر رنگ تسک مستر در تریلر جدید فیلم Black Widow

تریلر جدیدی از فیلم Black Widow منتشر شده که در آن شاهد حضور پر رنگ شخصیت تسک مستر هستیم.

ماه گذشته بود که مارول استودیو سرانجام اولین تیزر تریلر فیلم Black Widow (بلک ویدو) را منتشر کرد که این تریلر با استقبال طرفداران مواجه شد و اوایل این ماه بود که مشخص شد طی این ماه قرار است نمایش ویژه و تریلر جدیدی از این فیلم مورد انتظار منتشر شود. حال در تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، تریلر جدیدی از این فیلم مورد انتظار از دنیای سینمایی مارول منتشر شده است. همانطور که پیش از این وعده داده شده بود، بامداد امروز تریلر جدیدی از Black Widow منتشر شده که زمان آن حدود ۹۰ ثانیه است و در آن شاهد تصاویر جدیدی از جمله مبارزه ناتاشا، ملینا و یلنا با بلک ویدوهای جدید تا صحنه‌های اکشن بیشتری هستیم که بدون شک مهمترین بخش تریلر حضور پر رنگ‌تر شخصیت شرور و منفی تسک مستر (Taskmaster) است که در آن شاهد مبارزه بین این شخصیت با بلک ویدو نیز هستیم که به خوبی از مبارزات او تقلید می‌کند که ظاهرا این اولین ملاقات یا مبارزه بین آن‌ها است. شما در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

اسکارلت جوهانسون، دیوید هاربر، ریچل وایس، فلورنس پیو، او.تی. فاگبنلی، ویلیام هرت و ری وینستون، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Black Widow حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. بااین حال، بازیگر نقش تسک مستر هنوز معرفی نشده است. اتفاقات فیلم Black Widow قرار است پس از حوادث فیلم Captain America: Civil War (کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی) و پیش از اتفاقات فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت) آغاز شود و در پایان تریلر جدید این فیلم مشخص شد که الکساندر دسپلا، آهنگساز برنده ۲ جایزه اسکار برای ساخت موسیقی متن فیلم The Grand Budapest Hotel (هتل بزرگ بوداپست) و فیلم The Shape of Water (شکل آب)، وظیفه ساخت موسیقی متن فیلم بلک ویدو را بر عهده دارد. پیش از این گفته می‌شد که هنری جکمن وظیفه ساخت موسیقی متن فیلم Black Widow را بر عهده دارد که این موضوع ظاهرا درست نبوده است.

فیلم Black Widow برای اکران در تاریخ ۱ می ۲۰۲۰ (۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۹) برنامه‌ریزی شده است. کیت شورتلند، کارگردان فیلم Somersault (پشتک)، وظیفه کارگردانی «بلک ویدو» را بر عهده داشته است. 


منبع Gamespot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده