// سه شنبه, ۲۵ اردیبهشت ۹۷ ساعت ۱۹:۳۵

شرکت فاکس قرن بیستم اولین تیزر تریلر فیلم مورد انتظار حماسه کولی (Bohemian Rhapsody) با بازی رامی ملک را منتشر کرد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، همانطور که اخیرا وعده داده شده بود، امروز شرکت فاکس قرن بیستم اولین تیزر تریلر فیلم Bohemian Rhapsody را منتشر کرده است. در اولین تریلر این فیلم تصاویر رسمی جدید و متعددی نمایش داده می‌شود که در آن شاهد نمایش برخی از اتفاقات، آهنگ‌ها و اجراهای گروه راک کوئین (Queen) که قرار است در طول فیلم نمایش داده شود، هستیم. رامی ملک، بازیگر تحسین شده سریال Mr. Robot (مستر ربات)، نقش فردی مرکوری، خواننده مشهور گروه راک کوئین، را در فیلم Bohemian Rhapsody بازی کرده است. شما در ادامه می‌توانید این تریلر بسیار زیبا را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

ماه آذر سال گذشته، فاکس قرن بیستم اعلام کرد که برایان سینگر از سمت کارگردانی فیلم Bohemian Rhapsody برکنار شده است. تنها چند روز پس از این اتفاق، دکستر فلچر، کارگردان فیلم Eddie the Eagle (ادی ایگل)، به‌عنوان جانشین سینگر در این فیلم معرفی شد. کار نوشتن فیلمنامه این فیلم بر عهده آنتونی مک‌کارتن، نویسنده فیلم The Theory of Everything (نظریه همه چیز)، بوده که برای نوشتن فیلمنامه این فیلم نامزد دریافت جایزه اسکار بهترین فیلمنامه اقتباسی نیز شده است. در فیلم Bohemian Rhapsody قرار است شاهد اولین روزهای شکل‌گیری گروه راک کوئین تا آخرین روزهای زندگی فردی مرکوری باشیم. همچنین بخش مهمی از اتفاقات فیلم قرار است به کنسرت معروف لایو اید (Live Aid) اختصاص داده شود.

رامی ملک در نقش فردی مرکوری، بن هاردی در نقش راجر تیلور، جوزف مازلو در نقش جان دیکن، گویلیم لی در نقش برایان می، لوسی بوینتون در نقش مری آستین، آلن لیچ در نقش پل پرنتر، آرون مک‌کاسکر در نقش جیم هاتن، آیدان گیلن در نقش جان رید، تام هولندر در نقش جیم بیچ و مایک مایرز در یک نقش نامشخص، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Bohemian Rhapsody حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌‌اند.

فیلم Bohemian Rhapsody قرار است در تاریخ ۲ نوامبر ۲۰۱۸ (۱۱ آبان ۱۳۹۷) اکران شود.


منبع Comingsoon

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده