نویسنده: مسیح کریمی
// چهار شنبه, ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۱

فروش جهانی فیلم Knives Out از مرز ۳۰۰ میلیون دلار عبور کرد

در ادامه روند فروش بسیار موفق فیلم Knives Out در گیشه، فروش جهانی این فیلم از مرز ۳۰۰ میلیون دلار نیز عبور کرده است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، فروش جهانی فیلم Knives Out (چاقوکشی) به رکورد جدیدی دست پیدا کرده است. فروش جهانی این فیلم سرانجام از مرز ۳۰۰ میلیون دلار نیز عبور کرد تا این اثر تحسین شده به موفقیت بزرگ تجاری دیگری نیز دست پیدا کند. فروش کلی فیلم Knives Out تا پایان روز دوشنبه در آمریکای شمالی به ۱۵۹.۱ میلیون دلار و ۱۴۰.۹ میلیون دلار در دیگر کشورهای جهان افزایش پیدا کرد تا سرانجام فروش کلی و جهانی از مرز ۳۰۰ میلیون دلار عبور کند. فیلم Knives Out از اوایل ماه آذر امسال به‌روی پرده‌های سینما رفته و هنوز به فروش خوب خود ادامه می‌دهد. همچنین اثر جدید رایان جانسون به دومین فیلم اورجینال موفق در گیشه جهانی سال ۲۰۱۹ تبدیل شد که در رتبه اول فیلم Once Upon A Time in Hollywood (روزی روزگاری در هالیوود) با فروش ۳۷۴.۲ میلیون دلار قرار دارد.

 فیلم Knives Out

در آمریکای شمالی نیز فیلم Knives Out توانست با شکست فیلم Once Upon a Time in Hollywood با فروش ۱۴۲.۴ میلیون دلار، به‌عنوان دومین فیلم اورجینال پر فروش در این منطقه شناخته شود که در رتبه اول فیلم Us (ما) با فروش ۱۷۵.۱ میلیون دلار قرار دارد. فیلم چاقوکشی در طول ۱۰ هفته در بین ۱۰ فیلم پر فروش گیشه قرار داشت و زمانی که اکران آن به پایان برسد، تهیه‌کنندگان انتظار دارند که این فیلم در بین ۱۰ اثر پر فروش فیلم‌هایی که در هفته شکرگزاری اکران شده‌اند، قرار داشته باشد. علاوه‌بر آمریکای شمالی، چین با فروش ۲۸.۴ میلیون دلار، بریتانیا با فروش ۱۶.۸ میلیون دلار، آلمان با فروش ۹.۷ میلیون دلار، استرالیا با فروش ۹.۳ میلیون دلار و فرانسه با فروش ۸.۲ میلیون دلار، در رتبه‌های بعدی پر فروشترین بازارهای فیلم Knives Out قرار دارند.

دنیل کریگ، کریس ایوانز، آنا د آرماس، جیمی لی کرتیس، مایکل شنون، کیت استنفیلد، تونی کولت، کاترین لانگفورد، کریستوفر پلامر، دان جانسون و جیدن مارتل، از جمله بازیگرانی بازیگرانی هستند که در فیلم Knives Out حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. همچنین دنباله این فیلم نیز در دست ساخت است که جانسون بار دیگر وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه فیلم Knives Out 2 را نیز بر عهده خواهد داشت و انتظار می‌رود که شاهد بازگشت دنیل کریگ نیز در این فیلم باشیم.


منبع Variety
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده