نویسنده: مسیح کریمی
// دوشنبه, ۱۶ دی ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۵۹

دنباله فیلم Knives Out با تمرکز روی شخصیت دنیل کریگ در دست ساخت است

طبق خبرهای منتشر شده، دنباله فیلم Knives Out در دست ساخت است و تمرکز داستان آن روی شخصیت دنیل کریگ خواهد بود.

از ماه گذشته بود که اکران جهانی فیلم Knives Out (چاقوکشی) با افتتاحیه‌ای فراتر از انتظار آغاز شد و پس از افت فروش بسیار کم و عملکرد درخشان در تعطیلات کریسمس و سال نو، فیلم جدید رایان جانسون که وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه آن را بر عهده داشته، تا به امروز بیش از ۲۴۷.۴ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کرده که این فروش شامل بیش از ۱۳۰.۲ میلیون دلار در آمریکای شمالی و ۱۱۷.۲ میلیون دلار در دیگر کشورهای جهان می‌شود. بودجه ساخت این فیلم تنها ۴۰ میلیون دلار بوده است. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، دنباله فیلم چاقوکشی در دست ساخت است. در زمان اکران فیلم Knives Out، بسیاری اعتقاد داشتند که این فیلم کارآگاهی پتانسیل تبدیل شدن به یک فرانچایز را دارد و حال ظاهرا شرکت لاینزگیت به‌دنبال تحقق این موضوع است.

جانسون در مهمانی پیش از شروع مراسم گلدن گلوب به هالیوودریپورتر گفت که او در حال کار روی دنباله فیلم Knives Out است که محوریت این فیلم قرار است روی کارآگاه بنوا بلنک با بازی دنیل کریگ، باشد که در حال تحقیق در مورد یک پرونده جدید است. این فیلمساز همچنین اضافه کرد که او مشتاق است تا این فیلم را به سرعت تولید کند و سال آینده را برای آن ایده‌آل توصیف کرد. همچنین جانسون و رم برگمن به‌عنوان تهیه کننده در این پروژه نیز باز خواهند گشت. او اضافه کرد که کریگ مشتاقانه منتظر نقش آفرینی دوباره در این نقش است. جانسون گفت:

دنیل از بازی در این نقش بسیار خوشحال و راضی بود و او می‌خواهد در کارهای بیشتری نیز این نقش را دوباره بازی کند.

رایان جانسون، کریس ایوانز و آنا در آرماس در فیلم Knives Out

کریس ایوانز، جیمی لی کرتیس، مایکل شنون، کیت استنفیلد، آنا د آرماس، تونی کولت، کاترین لانگفورد، کریستوفر پلامر، دان جانسون و جیدن مارتل، دیگر بازیگرانی هستند که در فیلم Knives Out حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. بااین حال، لاینزگیت هنوز رسما ساخت فیلم Knives Out 2 را تایید نکرده، اما عملکرد بسیار درخشان قسمت اول در گیشه می‌تواند باعث شود این استودیو به ساخت دنباله آن خیلی سریع چراغ سبز نشان دهد. همچنین در جریان جشن پیش از شروع گلدن گلوب، جو دریک، معاون مدیرعامل شرکت لاینزگیت، گفت که او مشتاق است تا فیلمنامه فیلم Knives Out 2 را بخواند. 

فیلم Knives Out نامزد دریافت ۳ جایزه گلدن گلوب شده بود، اما نتوانست جایزه‌ای از این مراسم دریافت کند و شما می‌توانید فهرست برندگان مراسم امسال را در اینجا مشاهده کنید. جانسون پس از ساخت فیلم Star Wars: The Last Jedi (جنگ ستارگان: آخرین جدای)، وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه سه گانه جدید فیلم Star Wars (جنگ ستارگان) را بر عهده دارد که هنوز زمان ساخت این فیلم مشخص نیست.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده