نویسنده: مسیح کریمی
// سه شنبه, ۲۱ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۸

احتمال انتشار تریلر فیلم Jurassic World: Fallen Kingdom با اکران فیلم Avengers: Infinity War

اطلاعاتی از سومین و آخرین تریلر فیلم Jurassic World: Fallen Kingdom فاش شده و این تریلر احتمالا همزمان با اکران فیلم Infinity War منتشر می‌شود.

در ماه آذر امسال، یونیورسال پیکچرز اولین تریلر رسمی فیلم دنیای ژوراسیک: پادشاهی سقوط کرده (Jurassic World: Fallen Kingdom) را منتشر کرد که در آن شاهد اولین تصاویر رسمی این فیلم مورد انتظار تابستان سال ۲۰۱۸ بودیم. پس از آن در اواسط ماه گذشته، یونیورسال دومین تریلر این فیلم را در حاشیه مسابقه Super Bowl 52 منتشر کرد. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اطلاعات سومین و آخرین تریلر فیلم Jurassic World: Fallen Kingdom ثبت و فاش شده است. طبق اطلاعاتی که هفته گذشته یونیورسال پیکچرز آن را در وب‌سایت کانادایی ConsumerProtectionBC ثبت کرده است، مدت زمان آخرین تریلر دنباله فیلم Jurassic World (دنیای ژوراسیک) حدود ۲ دقیقه ۳۰ ثانیه خواهد بود که این مدت زمان کمی بیش از اولین تریلر و حدود یک دقیقه بیش از دومین تریلر این فیلم مورد انتظار است.

Jurassic World: Fallen Kingdom Final Trailer

با وجود اینکه هنوز زمان انتشار سومین و آخرین تریلر فیلم Jurassic World: Fallen Kingdom اعلام نشده است، اما انتظار می‌رود که این تریلر همزمان با اکران فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت) در سینماهای سراسر جهان نمایش داده شود. پیش از این آخرین تریلر فیلم Jurassic World همزمان با اکران فیلم Avengers: Age of Ultron (انتقام‌جویان: عصر اولتران) در سینماهای سراسر جهان منتشر شده بود و ممکن است یونیورسال بار دیگر این کار را با قسمت جدید فیلم Avengers (انتقام جویان) نیز انجام دهد. فیلم Rampage (رمپیج) با بازی دواین جانسون، دیگر گزینه یونیورسال برای انتشار آخرین فیلم Fallen Kingdom است که اکران جهانی این فیلم از جمعه این هفته آغاز می‌شود.

کریس پرت، برایس دالاس هاوارد، جف گلدبلوم، جیمز کرامول، دنیلا پیندا، توبی جونز، ریف اسپال و جاستیس اسمیت از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Jurassic World: Fallen Kingdom حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. کارگردانی این فیلم بر عهده آنتونیا بایونا، کارگردان فیلم‌های موفقی چون غیرممکن (The Impossible)، یتیم‌خانه (The Orphanage) و هیولایی فرا می‌خواند (A Monster Calls)، بوده است. کالین ترورو و درک کانلی کار نوشتن فیلمنامه فیلم Jurassic World: Fallen Kingdom را بر عهده داشته‌اند. ترورو اخیرا کارگردانی و کار نوشتن فیلمنامه (به‌همراه امیلی کارمایکل) فیلم Jurassic World 3 (دنیای ژوراسیک ۳) را نیز بر عهده گرفته است.

فیلم Jurassic World: Fallen Kingdom برای اکران در تاریخ ۲۲ ژوئن ۲۰۱۸ (۱ تیر ۱۳۹۷) برنامه‌ریزی شده است. همچنین فیلم Jurassic World 3 قرار است در تاریخ ۱۱ ژوئن ۲۰۲۱ (۲۱ خرداد ۱۴۰۰) به روی پرده‌های سینما برود.


منبع Comicbookmovie
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده