// سه شنبه, ۱۷ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۱۴:۳۱

طبق تبلیغی که در میدان تایمز نمایش داده شده، سرانجام در طول این هفته قرار است شاهد انتشار اولین تریلر فیلم It: Chapter 2 باشیم.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، زمان انتشار اولین اولین تریلر فیلم It: Chapter 2 (آن: قسمت دوم) مشخص شده است. به نقل از Bloody Disgusting، سرانجام پس از یک انتظار طولانی اولین تریلر دنباله فیلم It (آن) قرار است در روز پنج شنبه این هفته منتشر شود. تاریخ انتشار اولین تریلر این فیلم ترسناک زمانی مشخص شد که در میدان تایمز مردم شاهد تیزری از این فیلم بودند که پس از نمایش نوشته Witness the End of It، بادکنک‌های قرمز زیادی صفحه را تسخیر کردند که این بادکنک‌ها در واقع به بازگشت دوباره پنی وایز اشاره می‌کند.

با این حال، هنوز مشخص نیست که در چه ساعتی باید منتظر انتشار اولین تریلر فیلم It: Chapter 2 باشیم، اما قابل انتظار است که به زودی این تیزر به صورت رسمی نیز منتشر شود. شما در ادامه می‌توانید تصویر منتشر شده از بیلبورد این فیلم در میدان تایمز را مشاهده کنید:

It: Chapter 2

در حال حاضر می‌دانیم که این تریلر قرار است در روز پنج شنبه منتشر شود که بازیگران و عوامل فیلم نیز به این موضوع اشاره‌ کرد‌ه‌اند، اما تاکنون شاهد هیچ واکنش رسمی از کمپانی برادران وارنر و نیو لاین سینما نبوده‌ایم. جسیکا چستین، جیمز مک‌ آووی، بیل هیدر، جیمز رانسون، اندی بین، آیزاها مصطفی، جی رایان، تیچ گرانت، زاویر دولان، ویل بینبرینک، جس ویکسلر، جیدن لیبرهر، سوفیا لیلیس، جرمی ری تیلور، فین ولفهارد، چوسن جیکوبز، وایات اولف، جک دیلان گریزر و بیل اسکارشگورد در نقش دلقک شیطانی پنی وایز، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم It: Chapter 2 حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. مانند قسمت اول، اندی موشیاتی وظیفه کارگردانی و گری دوبرمن وظیفه نوشتن فیلمنامه دنباله فیلم It را بر عهده داشته‌اند. این فیلم براساس رمان‌های ترسناک استفن کینگ در دست ساخت است.

فیلم It: Chapter 2 برای اکران در تاریخ ۶ سپتامبر ۲۰۱۹ (۱۵ شهریور ۱۳۹۸) برنامه ریزی شده است. فیلم It در شهریور سال گذشته به روی پرده‌های سینما رفت و با استقبال منتقدان و تماشاگران روبه‌رو شد. فیلم It موفق شده کمی بیش از ۷۰۰ میلیون دلار در سراسر جهان که شامل ۳۲۷.۴ میلیون دلار در آمریکای شمالی و ۳۷۲.۹ میلیون دلار در دیگر کشورهای جهان می‌شود، فروش کند.

منبع Gamespot

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده