// پنجشنبه, ۸ فروردین ۹۸ ساعت ۱۸:۲۴

تریلر کوتاه و جدیدی از فیلم Godzilla: King of the Monsters منتشر شده که حاوی تصاویر جدیدی از این فیلم مورد انتظار است.

مدتی پیش بود که کمپانی برادران وارنر تبلیغ تلویزیونی جدیدی از فیلم Godzilla: King of the Monsters (گودزیلا: پادشاه هیولاها) را منتشر کرد که حاوی تصاویر جدیدی بود. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تریلر کوتاه جدیدی از دنباله فیلم Godzilla (گودزیلا) منتشر شده است. در این تریلر که Beautiful نام دارد، شاهد تصاویر جدیدی از اتفاقات این فیلم هستیم. این ویدیو نمای بهتری از مبارزه بین تایتان‌های فیلم را ارائه می‌دهد و به نظر می‌رسد که تمامی تایتان‌ها قرار است برای متوقف کردن کینگ گیدورا تلاش کنند و در نهایت نیز انسان‌ها سمت گودزیلا را خواهند گرفت و به او برای شکست گیدورا کمک می‌کنند. همچنین در این تریلر اشاره می‌شود که زمین به گودزیلا تعلق دارد و ما در آن تنها زندگی می‌کنیم. با این حال، ممکن است این تصاویر بخشی از اتفاقات دنباله فیلم Godzilla را نیز برای شما فاش کند. شما در ادامه می‌توانید این تریلر کوتاه بسیار زیبا را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

قابل انتظار است که تا پیش از اکران فیلم Godzilla 2 (گودزیلا ۲)، شاهد انتشار یک تریلر دیگر نیز باشیم، اما زمان انتشار آن در حال حاضر مشخص نیست. همچنین این فیلم قرار است پیش درآمدی برای اتفاقات فیلم Godzilla vs Kong (گودزیلا علیه کونگ) نیز باشد. میلی بابی براون، کایل چندلر، ویرا فارمیگا، چارلز دنس، سالی هاوکینز، کن واتانابه، رندی هیونز، توماس میدلتیچ، آیشا هیندز، اوشی جکسون جونیور، جانگ زئی، آنتونی راموس، الیزابت لودلو و رندی هیونز، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Godzilla: King of the Monsters حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. کارگردانی دنباله فیلم Godzilla بر عهده مایکل دووگرتی بوده که پیش از این کارگردانی فیلم Krampus (کرمپوس) را بر عهده داشته است. همچنین دووگرتی و زک شیلدز وظیفه نوشتن فیلمنامه این فیلم را نیز بر عهده داشته‌اند.

فیلم Godzilla: King of the Monsters قرار است در تاریخ ۳۱ می ۲۰۱۹ (۱۰ خرداد ۱۳۹۸) روی پرده‌های سینما برود. همچنین فیلم Godzilla vs Kong قرار است در تاریخ ۲۲ می ۲۰۲۰ (۲ خرداد ۱۳۹۹) اکران شود.

منبع Vitalthrills
کاراکتر باقی مانده