// سه شنبه, ۷ آبان ۹۸ ساعت ۱۴:۳۱

شرکت لاینگزیت تریلر نهایی فیلم Knives Out با بازی دنیل کریگ و کریس ایوانز را منتشر کرد که در آن به خلاصه نقدهای این فیلم نیز می‌پردازند.

تیر ماه امسال بود که شرکت لاینزگیت اولین تریلر رسمی فیلم Knives Out (چاقوها بیرون) را منتشر کرد و در ماه شهریور امسال نیز شاهد انتشار دومین تریلر رسمی این فیلم مورد انتظار و جنایی بودیم. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تریلر جدیدی از فیلم Knives Out منتشر شده است. لایزنگیت اخیرا تریلر جدیدی از این فیلم که با الهام از از رمان‌های آگاتا کریستی ساخته شده، را منتشر کرده مدت زمان آن تنها یک دقیقه است و بخش زیادی از تصاویر آن را در دو تریلر قبلی این فیلم مشاهده کردیم، اما حاوی تصاویر جدیدی نیز است. تمرکز اصلی این تریلر روی نقدها و ستایش منتقدان از فیلم Knives Out است که در آن با یک تدوین جذاب، شخصیت‌های فیلم به این نقدها واکنش نشان می‌دهند و شما در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

طبق خلاصه داستان منتشر شده از فیلم Knives Out، زمانی‌که هارلان ترومی، یک رمان نویس مشهور درست پس از تولد ۸۵ سالگی خود فوت می‌کند، کارآگاه بنوا بلنک به‌طور مرموزی وارد تحقیقات دلیل مرگ او می‌شود. از اختلال عملکرد اعضای خانواده هارلان تا کارکنان فداکار وی، بلنک به‌دنبال افشای راز مرگ او است و اعتقاد دارد که او به قتل رسیده است. حال او باید راز مرگ هارلان ترومبی را کشف کند که احتمالا یکی از اعضای خانواده او این کار را انجام داده‌اند. رایان جانسون، کارگردان فیلم‌هایی چون فیلم Star Wars: The Last Jedi (جنگ ستارگان: آخرین جدای)، فیلم Brick (آجر) و فیلم Looper (لوپر)، وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه این فیلم را بر عهده داشته است. 

دنیل کریگ در نقش کارآگاه بنوا بلنک، کریس ایوانز در نقش رنسام ترومبی، جیمی لی کرتیس در نقش لیندا ترومبی، مایکل شنون در نقش والت ترومبی، کیت استنفیلد در نقش کارآگاه الیوت، آنا د آرماس در نقش مارتا کابررا، تونی کولت در نقش جونی ترومبی، کاترین لانگفورد در نقش مگ ترومبی، کریستوفر پلامر در نقش هارلان ترومبی، دان جانسون در نقش ریچارد ترومبی و جیدن مارتل در نقش پسر والت، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Knives Out حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

فیلم Knives Out برای اکران در تاریخ ۲۷ نوامبر امسال (۶ آذر) برنامه‌ریزی شده است.

منبع Ccomingsoon

کاراکتر باقی مانده