// جمعه, ۲۰ اسفند ۹۵ ساعت ۱۹:۳۲

کمپانی یونیورسال اولین تصویر فیلم دنیای ژوراسیک ۲ (Jurassic World 2) را منتشر کرد.

چندی پیش فیلمبرداری و تولید فیلم Jurassic World 2 رسما در در استودیو فیلم‌سازی پاین‌وود لندن آغاز شد. حال اولین تصویر این فیلم منتشر شده است. کالین ترورو، تهیه کننده و نویسنده فیلم Jurassic World 2، این تصویر را در توییتر شخصی خود منتشر کرده است که در آن یک دختر کوچک در موزه تاریخ طبیعی دیده می‌شود. در اطراف این دختر تعداد متعددی دایناسور استخوانی دیده می‌شود. با این حال، توضیحاتی بیشتری در مورد این تصویر داده نشده، اما به نظر می‌رسد اشاره‌ای به اتفاقات این فیلم دارد. شما در ادامه می‌توانید این تصویر را مشاهده کنید:

First Jurassic World 2 Image

آنتونیا بایونا، کارگردان فیلم‌های موفقی چون غیرممکن (The Impossible)، یتیم‌خانه (The Orphanage) و هیولایی فرا می‌خواند (A Monster Calls)، کارگردانی فیلم Jurassic World 2 را بر عهده دارد. کالین ترورو که کارگردانی فیلم Jurassic World (دنیای ژوراسیک) را بر عهده داشته است، به همراه درک کانلی بر روی فیلمنامه این فیلم کار می‌کنند. ترورو در حال حاضر کارگردانی فیلم Star Wars: Episode IX (جنگ ستارگان: اپیزود ۹) را بر عهده دارد. او علاوه بر نوشتن فیلمنامه فیلم Jurassic World 2، به عنوان تهیه کننده اجرایی نیز در این فیلم حضور دارد.

کریس پرت و برایس دالاس هاوارد برای بازی در نقش اوون گرادی و کلیر دارنینگ در دنباله فیلم Jurassic World باز خواهند گشت. اواخر ماه گذشته، یونیورسال تایید کرد که جیمز کرامول، بازیگر فیلم بیب (Babe)، به جمع بازیگران این فیلم اضافه شده است. دنیلا پیندا، توبی جونز، ریف اسپال و جاستیس اسمیت دیگر بازیگران جدیدی هستند که تاکنون حضور آن‌ها در فیلم Jurassic World 2 تایید شده است. با این حال، هنوز اطلاعات زیادی از داستان این فیلم منتشر نشده است. ترورو در مصاحبه‌ای در ماه مهر گفت که این فیلم از قسمت اول آن ترسناک‌تر و دلهره‌آورتر خواهد بود.

فیلم Jurassic World جدیدترین فیلم این مجموعه پس از فیلم پارک ژوراسیک ۳ (Jurassic Park III) است که در سال ۲۰۰۱ منتشر شده بود. فیلم Jurassic World توانسته است با فروشی معادل ۱.۶ میلیارد دلار در سراسر جهان، در حال حاضر چهارمین فیلم پرفروش دنیا باشد. این مجموعه براساس مجموعه رمان‌های پارک ژوراسیک (Jurassic Park) مایکل کرایتون ساخته و اکران می‌شود.

فیلم  Jurassic World 2 برای اکران در تاریخ ۲۲ ژوئن ۲۰۱۸ (۱ تیر ۱۳۹۷) برنامه‌ریزی شده است.


تهیه شده در زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده