نویسنده: مسیح کریمی
// سه شنبه, ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۱۲

اولین تریلر فصل دوم سریال The Mandalorian ماجراجویی جدید بیبی یودا را نشان می‌دهد

سرانجام دیزنی پلاس اولین تریلر فصل دوم سریال The Mandalorian را منتشر کرد که در آن شاهد ماجراجویی جدید بیبی یودا و مندلورین هستیم.

مدتی پیش بود که اولین تصاویر رسمی فصل دوم سریال The Mandalorian (مندلورین) منتشر شد که در این تصاویر بیشتر شاهد بازگشت شخصیت‌های فصل اول بودیم. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تریلر رسمی فصل جدید اولین سریال Star Wars (جنگ ستارگان) منتشر شده است. در اولین تریلر فصل دوم سریال The Mandalorian که امروز توسط لوکاس فیلم و دیزنی پلاس منتشر شده، شاهد بازگشت شخصیت‌های آن مثل بیبی یودا و مندلورین هستیم و در طول تریلر محیط‌ها، مکان‌ها و شخصیت‌های جدیدی نیز نمایش داده می‌شود که قرار است در این فصل مشاهده کنیم.

در طول تریلر شاهد مواجه شدن مندلورین با گروهی از جنگنده‌های ایکس وینگ هستیم و البته نیروهای ماف گیدئون هم به‌دنبال مندلورین و بیبی یودا هستند که همین موضوع ظاهرا باعث می‌شود تا او به‌دنبال یافتن نیروی کمکی باشد. همچنین برای لحظاتی بسیار کوتاه آسوکا تانو نیز در تریلر دیده می‌شود که ظاهرا مندلورین قرار است با وی مواجه شود. در پایان هم مندلورین به دشمنان خود نشان می‌دهد که بیبی یودا تنها جایی می‌رود که او به آن‌جا برود و در این مکان حضور داشته باشد و به این راحتی کسی نمی‌تواند آن‌ها را از هم جدا کند. شما در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

علاوه‌بر تریلر، لوکاس‌فیلم و دیزنی پلاس اولین پوستر رسمی فصل دوم سریال The Mandalorian را نیز منتشر کرد‌ه‌اند که در این پوستر تنها مندلورین و بیبی یودا قابل مشاهده هستند و در ادامه می‌توانید این پوستر را نیز مشاهده کنید:

پوستر رسمی فصل دوم سریال The Mandalorian

پدرو پاسکال، جینا کارانو، کارل ویترز، بیل بر، تمورا موریسون، کتی سکف ، مایکل بین، رزاریو داوسون و تیموتی اولفینت، از جمله بازیگرانی هستند که در فصل دوم سریال The Mandalorian حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. مانند فصل اول، وظیفه ساخت فصل دوم سریال مندلورین بر عهده جان فاورو بوده است. همچنین فاورو به‌همراه پیتون رید، رابرت رودریگز، دیو فیلونی، ریک فامویوا و کارل ویترز، وظیفه کارگردانی حداقل یکی از قسمت‌های فصل دوم سریال The Mandalorian را بر عهده داشته است.

پخش فصل دوم سریال The Mandalorian که در ۸ قسمت تولید شده، قرار است از روز جمعه، ۹ آبان (۳۰ اکتبر) از سرویس استریم دیزنی پلاس آغاز شود و مانند فصل اول، پخش فصل دوم نیز به‌صورت هفتگی خواهد بود.


منبع Collider
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده