نویسنده: مسیح کریمی
// پنجشنبه, ۸ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۵۹

ویدیویی از بدلکاری صحنه‌های اکشن فیلم Mulan منتشر شد

شرکت والت دیزنی ویدیو جدیدی از فیلم Mulan را منتشر کرده که در آن شاهد پشت صحنه ساخت نبردها و مبارزات فیلم هستیم.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین ویدیو رسمی از پشت صحنه فیلمبرداری و تولید فیلم Mulan (مولان) منتشر شده است. در این ویدیو شاهد تصاویری از پشت صحنه مبارزات و نبردهای فیلم هستیم که برای خلق صحنه‌های هنرهای رزمی شاهد جزئیات بالا و بدلکاری بسیار گسترده هستیم. همچنین در طول ویدیو نیز توضیح داده می‌شود که لیو ییفئی، بازیگر نقش هوآ مولان بیشتر صحنه‌های اکشن و مبارزه‌های فیلم را بدون بدلکار و شخصا انجام داده است. پیش از این نیز فیلمبردار فیلم مولان گفته بود که ییفئی ۹۰ درصد صحنه‌هایی که نیاز به بدلکاری بوده، را خود انجام داده است و در طول ویدیو شاهد تلاش و تمرینات گسترده این بازیگر چینی برای انجام این صحنه‌ها هستیم که مورد تحسین تیم تولید نیز قرار گرفته بود. شما در ادامه می‌توانید این ویدیو را مشاهده کنید:

دانلود از آپارات

فیلم Mulan اخیرا درجه سنی PG-13 را از MPAA دریافت کرده که این ویدیو در واقع دلیل این موضوع را به خوبی نشان می‌دهد. فیلم مولان در واقع اولین فیلم از بازسازی‌های لایو اکشن شرکت والت دیزنی از انیمیشن‌های کلاسیک خود است که رتبه‌بندی سنی PG-13 را دریافت می‌کند و پیش از این تمامی این بازسازی‌های لایو اکشن با درجه سنی PG تولید و منتشر شده بودند. علاوه‌بر این ویدیو، پوسترهای جدیدی از فیلم Mulan نیز به مناسبت شروع پیش فروش بلیت‌های فیلم نیز منتشر شده که در آن شاهد انتشار پوسترهای اختصاصی IMAX و غیره هستیم و شما در ادامه می‌توانید این سه پوستر را نیز مشاهده کنید:

پوستر فیلم Mulan

پوستر فیلم Mulan

پوستر فیلم Mulan

فیلم Mulan به‌کارگردانی نیکی کارو، برای اکران در تاریخ ۲۷ مارس ۲۰۲۰ (۸ فروردین ۱۳۹۹) برنامه‌ریزی شده است. لیو ییفئی در نقش هوآ مولان، دانی ین، جت لی، گونگ لی، جیسون اسکات لی، ران یوآن، آتکارش آمبودکار، یوسان ان، ران یوآن، راجر یوآن، زانا تانگ، تزی ما، روزالیند چائو، چنگ پی-پی، نلسون لی، دوآ موآ، جیمی ونگ و چام هلپولا، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Mulan حضور دارند و به‌ایفای نقش پرداخته‌اند.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده