نویسنده: مسیح کریمی
// دوشنبه, ۲۳ دی ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۲

اولین تیزر تریلر فیلم Morbius با بازی جرد لتو منتشر شد

سرانجام شرکت سونی پیکچرز اولین تیزر تریلر رسمی فیلم Morbius با بازی جرد لتو را منتشر کرد که خبر از ارتباط داشتن با یک مجموعه دیگر می‌دهد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تیزر تریلر فیلم Morbius (موربیوس) منتشر شده است. طبق انتظار، سرانجام شرکت سونی پیکچرز امروز اولین تریلر فیلم مستقل آنتاگونیست و ضد قهرمان موربیوس خون آشام زنده (Morbius the Living Vampire) را منتشر کرده که طبق آن، دکتر مایکل موربیوس با بازی جرد لتو، در دوران کودکی دچار یک بیماری خونریزی نادر می‌شود و پس از نجات یافتن حال یک دانشمند شده که تلاش می‌کند تا زندگی خود را نجات دهد که پس از تلاش برای درمان بیماری خود و در یک آزمایش مرگبار، به چیزی شبیه یک خون آشام تبدیل می‌شود. همچنین این تریلر نشان داد که تصاویر فاش شده از فیلم Morbius درست هستند و شما در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

در پایان اولین تریلر فیلم Morbius شاهد تایید ارتباط این فیلم دنیای سینمایی مارول هستیم که در این صحنه، شخصیت آدریان تومز ملقب به والچر با بازی مایکل کیتون، دیده می‌شود که با موربیوس ملاقات می‌کند. با توجه به تریلر و پوستر اسپایدرمن روی دیوار (که البته تصویر بازی آن بود)، احتمالا اتفاقات فیلم موربیوس پس از حوادث فیلم Spider-Man: Far From Home (مرد عنکبوتی: دور از خانه) جریان دارد و بالاخره ممکن است شاهد رویارویی مرد عنکبوتی با شخصیت‌هایی مثل ونوم و موربیوس باشیم. فیلم Morbius پس از فیلم Venom، دومین فیلم دنیای شخصیت‌های منفی مرد عنکبوتی است که توسط سونی پیکچرز ساخته شده است.

جرد لتو در نقش موربیوس، مت اسمیت، آدریا آرجونا، جرد هریس و تایریس گیبسون، دیگر بازیگرانی هستند که در فیلم Morbius حضور دارند و به‌ایفای نقش پرداخته‌اند. دانیل اسپینوزا، کارگردان فیلم‌هایی چون فیلم Child 44 (کودک ۴۴) و فیلم Life (حیات)، وظیفه کارگردانی فیلم Morbius را بر عهده داشته و همچنین وظیفه نوشتن فیلمنامه این فیلم نیز بر عهده مت سازاما و بورک شارپلس، سازندگان سریال Lost in Space (گمشده در فضا) بوده است. 

فیلم Morbius برای اکران در تاریخ ۳۱ جولای ۲۰۲۰ (۱۰ مرداد ۱۳۹۹) برنامه‌ریزی شده است.


منبع Polygon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده