// دوشنبه, ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۴

تریلر جدید فیلم Jurassic World: Fallen Kingdom منتشر شد

کمپانی یونیورسال دومین و جدیدترین تریلر فیلم دنیای ژوراسیک: پادشاهی سقوط کرده (Jurassic World: Fallen Kingdom) را منتشر کرد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، کمپانی یونیورسال دومین و جدیدترین فیلم Jurassic World: Fallen Kingdom را منتشر کرده است. در این تریلر که زمان آن حدود ۹۰ ثانیه است، پیش از برگزاری مسابقه سوپر بول ۵۲ (Super Bowl 52) منتشر شده است. در این تریلر شاهد تصاویر جدیدی از این فیلم مورد انتظار تابستان سال ۲۰۱۸ هستیم و مشاهده می‌کنیم که شخصیت کلیر دارنینگ با بازی برایس دالاس هاوارد، با جمع آوری یک تیم به دنبال جلوگیری از انقراض دایناسورها در جزیره ایزلا نوبلار است. با این حال، این تنها مشکل آن‌ها نیست و در این تریلر با یک دایناسور جدید و ناشناس آشنا می‌شویم که ظاهرا قرار است نقش شخصیت منفی این فیلم را بر عهده داشته باشد که مانند دایناسور ایندامینوس رکس در فیلم اول تغییر ژنتیکی داده شده است. علاوه بر این، در این فیلم شاهد بازگشت جف گلدبلوم نیز هستیم و در این تریلر تقریبا تمام شخصیت‌های اصلی فیلم حضور دارند. پیش از این در ماه آذر امسال، یونیورسال اولین تریلر رسمی فیلم Jurassic World: Fallen Kingdom را منتشر کرده بود. شما در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

کریس پرت، برایس دالاس هاوارد، جف گلدبلوم، جیمز کرامول، دنیلا پیندا، توبی جونز، ریف اسپال و جاستیس اسمیت از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Jurassic World: Fallen Kingdom حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. کارگردانی این فیلم بر عهده آنتونیا بایونا، کارگردان فیلم‌های موفقی چون غیرممکن (The Impossible)، یتیم‌خانه (The Orphanage) و هیولایی فرا می‌خواند (A Monster Calls)، بوده است. کالین ترورو و درک کانلی کار نوشتن فیلمنامه فیلم Jurassic World: Fallen Kingdom را بر عهده داشته‌اند. ترورو پیش از این کارگردانی فیلم Jurassic World (دنیای ژوراسیک) را بر عهده داشته است، اما تصمیم گرفت که کارگردانی دنباله این فیلم را بر عهده نداشته باشد. ترورو به‌همراه استیون اسپیلبرگ و فرانک مارشال، به‌عنوان تهیه کننده نیز در فیلم Jurassic World: Fallen Kingdom حضور دارد.

فیلم Jurassic World: Fallen Kingdom برای اکران در تاریخ ۲۲ ژوئن ۲۰۱۸ (۱ تیر ۱۳۹۷) برنامه‌ریزی شده است.


منبع Polygon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده