نویسنده: مسیح کریمی
// چهار شنبه, ۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۸

اولین ویدیو فیلم Power Rangers منتشر شد

کمپانی لاینزگیت اولین ویدیو رسمی فیلم پاور رنجرز (Power Rangers) را منتشر کرد.

سریال Mighty Morphin Power Rangers در طی دهه ۹۰ میلادی به روی آنتن رفت. حال بازسازی سینمایی آن ماه آینده به روی پرده خواهد رفت. هفته گذشته، کمپانی لاینزگیت دو تبلیغ تلویزیونی جدید از  فیلم Power Rangers منتشر کرد. حال این کمپانی اولین ویدیو این فیلم را منتشر کرده است که در آن قهرمانان نوجوان فیلم در حال بررسی یک محیط مرموز با منشا غیر زمینی هستند. شما در ادامه می‌توانید این ویدیو را تماشا کنید:

| |

پیش از این در اواسط ماه بهمن، لاینزگیت پوستر جدیدی از فیلم Power Rangers منتشر کرده بود که در آن ربات‌ها و وسایل نقلیه‌ی زوردس (Zords) در کنار شخصیت‌های اصلی فیلم قرار گرفته‌ بودند. اواخر ماه گذشته، این کمپانی تریلر جدید و پایانی فیلم Power Rangers را منتشر کرد. در اوایل ماه بهمن نیز، لاینزگیت دومین تریلر رسمی این فیلم را منتشر کرده بود. علاوه بر این، لاینزگیت اخیرا پوسترهای جدیدی از فیلم Power Rangers منتشر کرده است. شما در ادامه می‌توانید این تصاویر را مشاهده کنید:

فیلم Power Rangers قرار است در تاریخ ۲۴ مارس ۲۰۱۷ (۴ فروردین ۱۳۹۶) اکران شود. کارگردانی این فیلم بر عهده دین ایزرالیت، کارگردان فیلم پروژه آلماناک (Project Almanac) بوده است. دیکر مونتگمری در نقش رنجر قرمز، نائومی اسکات در نقش رنجر صورتی، بکی جی در نقش رنجر زرد، آر جی سایلر در نقش رنجر آبی و لودی لین در نقش رنجر سیاه اعضای تیم نوجوان Power Rangers را در این فیلم تشکیل می‌دهند. برایان کرانستون در نقش زردان و الیزابت بنکس در نقش ریتا رپولسا، دیگر بازیگرانی هستند که در این فیلم حضور دارند.

قرار است همزمان با اکران فیلم Power Rangers، بازی Power Rangers: Legacy Wars که یک بازی اندروید و آیفون چند‌نفره است، منتشر شود. علاوه بر این، در ماه ژانویه نیز بازی Mighty Morphin Power Rangers: Mega Battle بر روی سه پلتفرم پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شد.


منبع GameSpot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده