// پنجشنبه, ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۱

گیم پلی شخصیت کسی کیج در بازی Mortal Kombat 11 منتشر شد

استودیو ندررلم تریلر جدیدی از بازی مورد‌ انتظار Mortal Kombat 11 منتشر کرده است که در قالب آن می‌توانید مبارزات شخصیت کسی کیج را مشاهده کنید.

پس از آنکه در اواخر دی ماه بازی Mortal Kombat 11 به صورت کامل رو‌نمایی شد، شخصیت‌های حاضر در این بازی به مرور زمان معرفی شدند. از بین شخصیت‌هایی که پس از رونمایی معرفی شدند می‌توان به Jade (جید)، Kabal (کابال)، Kano (کینو) و Johnny Cage (جانی کیج) اشاره کرد. روز گذشته استودیو NetherRealm (ندررلم) تریلر داستانی بازی مذکور را منتشر کرد که به واسطه آن حضور کاراکتر‌های Cassie Cage (کسی کیج)، Jacqui Briggs (جکی بریگز) و Erron Black (ارون بلک) تایید شد. حال طبق جدید‌ترین اخبار بازی، تریلر رونمایی از شخصیت کسی کیج منتشر شده است.

در تازه‌ترین تریلر بازی مورتال کامبت 11 می‌توانید بیشتر با سبک مبارزات و حرکت‌های شخصیت کسی کیج آشنا شوید. کسی کیج علاوه بر توانایی‌های رزمی، از سلاح‌های مختلفی بهره می‌برد که در مبارزات نزدیک بسیار کاربرد دارند. در کنار حرکت‌ها، در قالب تریلر معرفی می‌توانید فیتالیتی (Fatality) شخصیت کسی کیج را مشاهده کنید که همانند دیگر فیتالیتی‌های به نمایش در آمده خشونت زایدالوصفی دارد. علاوه بر کسی کیج، در قالب تریلر مذکور می‌توانید بخش‌هایی از مبارزات شخصیت کینو را نیز مشاهده کنید. با این وجود که این شخصیت چند هفته پیش معرفی شد، اما تا‌کنون چندان به جزئیات آن پرداخته نشده است. همانطور که از کینو انتظار دارید، این شخصیت علاوه بر ضربات مشت و لگد، از چاقو، چشم لیزری‌ و سرش نیز استفاده می‌کند. تریلر معرفی شخصیت کسی کیج را در زیر مشاهده می‌کنید:

دانلود از آپارات

بازی Mortal Kombat 11 در تاریخ ۲۳ آوریل (۳ اردیبهشت) روی پلتفرم‌های ایکس باکس وان، پلی استیشن 4، پی سی و نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. هم‌اکنون می‌توانید با مراجعه به فروشگاه‌های استیم، مایکروسافت، پلی استیشن 4 و نینتندو eShop اقدام به پیش‌خرید این بازی کنید.


منبع Dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده