نویسنده: مسیح کریمی
// شنبه, ۱۵ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۴

اعلام تاریخ اکران فیلم جدید دنیای A Quiet Place

پس از موفقیت دو قسمت اول فیلم A Quiet Place، حالا پارامونت تاریخ اکران اسپین‌آف این مجموعه فیلم ترسناک را تایید و اعلام کرده است.

آبان گذشته بود که خبری منتشر شد مبنی‌بر اینکه اسپین‌آف فیلم A Quiet Place براساس ایده‌ای از جان کرازینسکی در دست ساخت است که جف نیکولز وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه اسپین‌آف فیلم یک مکان ساکت را بر عهده گرفته است. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تاریخ اکران این فیلم ترسناک مشخص شده است. اسپین‌آف فیلم A Quiet Place قرار است در تاریخ ۳۱ مارس ۲۰۲۳ (۱۱ فروردین ۱۴۰۲) اکران شود. اتفاقات اسپین‌آف بدون نام «یک مکان ساکت» در همان دنیای فیلم اصلی جریان دارد، اما اطلاعات بیشتری در دسترس نیست.

جف نیکولز روی فرش قرمز اسکار

نیکولز بیشتر برای کارگردانی آثاری چون فیلم Shotgun Stories، فیلم Take Shelter، فیلم Mud، فیلم Midnight Special و فیلم Loving شناخته می‌شود. بااین‌حال، نیکولز از سال ۲۰۱۶ فیلم دیگری را کارگردانی نکرده است. فیلم A Quiet Place در سال ۲۰۱۸ روی پرده رفت که اتفاقات آن در یک دنیای پسا آخرالزمانی جریان داشت که هیولاهایی ناشناخته زمین را به تسخیر خود درآورده‌اند و با کوچک‌ترین صدایی می‌توانند انسان‌ها را شکار کنند. تمرکز داستان این فیلم ترسناک روی یک خانواده بود که در تلاش برای بقا در یک مزرعه دور افتاده هستند. 

قسمت اول فیلم A Quiet Place موفق شد بیش از ۳۴۰ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کند و از هفته گذشته اکران جهانی فیلم A Quiet Place: Part 2 (یک مکان ساکت: قسمت دوم) آغاز شده است که این فیلم ترسناک توانسته رکورد افتتاحیه دوران پس از کرونا را بشکند. فیلم A Quiet Place 2 تاکنون بیش از ۹۳.۱ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کرده که این فروش شامل بیش از ۶۹.۱ میلیون دلار در آمریکا و ۲۴ میلیون دلار در دیگر کشورهای جهان می‌شود.

مانند قسمت اول، جان کرازینسکی وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه فیلم A Quiet Place 2 را نیز بر عهده داشته است. امیلی بلانت در نقش اولین ابوت، میلیسنت سیموندز در نقش ریگن ابوت، نوآ جوپ در نقش مارکوس ابوت، کیلین مورفی و جایمن هانسو، از جمله بازیگرانی هستند که در دنباله فیلم A Quiet Place حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. این در حالی است که اخیرا امیلی بلانت در یک مصاحبه گفت که جان کرازینسکی ایده‌هایی برای ساخت فیلم A Quiet Place: Part 3 در ذهن خود دارد، اما ساخت این فیلم هنوز قطعی نیست. 


منبع Deadline
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده