نویسنده: مسیح کریمی
// سه شنبه, ۲۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۱۲

اسپین‌آف فیلم A Quiet Place به کارگردانی جف نیکولز در دست ساخت است

جف نیکولز، کارگردان فیلم Midnight Special، وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه اسپین‌آف فیلم A Quiet Place براساس ایده‌ای از جان کرازینسکی را بر عهده گرفته است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، قسمت جدیدی از فیلم A Quiet Place (یک مکان ساکت) در دست ساخت است که یک دنباله برای دو قسمت قبلی نخواهد بود. جف نیکولز وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه اسپین‌آف این مجموعه فیلم ترسناک را بر عهده گرفته است. این فیلم براساس ایده‌ای از جان کرازینسکی، خالق و کارگردان دو قسمت اول فیلم A Quiet Place در دست ساخت است. اتفاقات اسپین‌آف بدون نام «یک مکان ساکت» در همان دنیای فیلم اصلی جریان دارد، اما اطلاعات بیشتری در دسترس نیست. نیکولز برای کارگردانی آثاری چون فیلم Shotgun Stories، فیلم Take Shelter، فیلم Mud، فیلم Midnight Special و فیلم Loving شناخته می‌شود.

جف نیکولز و جان کرازینسکی

بااین‌حال، نیکولز از سال ۲۰۱۶ فیلم دیگری را کارگردانی نکرده است. فیلم A Quiet Place در سال ۲۰۱۸ روی پرده رفت که اتفاقات آن در یک دنیای پسا آخرالزمانی جریان داشت که هیولاهایی ناشناخته زمین را به تسخیر خود درآورده‌اند و با کوچک‌ترین صدایی می‌توانند انسان‌ها را شکار کنند. تمرکز داستان این فیلم ترسناک روی یک خانواده بود که در تلاش برای بقا در یک مزرعه دور افتاده هستند. قسمت اول فیلم A Quiet Place موفق شد بیش از ۳۴۰ میلیون دلار در سراسر جهان که شامل بیش از ۱۸۸ میلیون دلار در آمریکای شمالی و بیش از ۱۵۲ میلیون دلار در دیگر کشورهای جهان می‌شود، فروش کند. بودجه ساخت این فیلم تنها ۱۷ میلیون دلار بوده است. 

فیلم A Quiet Place: Part 2 (یک مکان ساکت: قسمت دوم) برای اکران در تاریخ ۲۳ آوریل ۲۰۲۱ (۳ اردیبهشت ۱۴۰۰) برنامه‌ریزی شده است. امیلی بلانت در نقش اولین ابوت، میلیسنت سیموندز در نقش ریگن ابوت، نوآ جوپ در نقش مارکوس ابوت، کیلین مورفی و جایمن هانسو، از جمله بازیگرانی هستند که در دنباله فیلم A Quiet Place حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. مانند قسمت اول، جان کرازینسکی وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه فیلم A Quiet Place 2 را نیز بر عهده است. 


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده