نویسنده: مسیح کریمی
// دوشنبه, ۱۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۰

شایعه: ویلم دفو در نقش منفی اصلی فیلم مرد عنکبوتی ۳

اطلاعات جدیدی از فیلم Spider-Man: No Way Home در مورد دلیل انتخاب نام تا شخصیت منفی اصلی فیلم و احتمال حضور گروه Sinister Six در آن فاش شده است.

مراحل فیلم‌برداری و تولید فیلم Spider-Man: No Way Home مدتی است که به پایان رسیده و حالا این فیلم مورد انتظار از فاز چهارم دنیای سینمایی مارول وارد مراحل پس از تولید شده است. بااین‌حال، اطلاعاتی از داستان و اتفاقات این فیلم در دسترس نیست و در حال حاضر تنها شاهد شایعات و نظریه‌های مختلفی در مورد ماجراجویی بعدی مرد عنکبوتی هستیم. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اطلاعات جدیدی از فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست فاش شده است که می‌تواند هیجان طرفداران در مورد این فیلم را افزایش دهد.

جف اسنایدر از وب‌سایت کولایدر در جریان پادکست جدید خود از حضور شخصیت‌های منفی متعدد در فیلم Spider-Man: No Way Home خبر داده است. اسنایدر گفت که از منابع نزدیک خود شنیده که ویلم دفو قرار است برای بازی دوباره در نقش نورمن آزبورن ملقب به گرین گابلین در فیلم Spider-Man 3 بازگردد. گفته می‌شود که گرین گابلین یکی از اعضای اصلی و احتمالا رهبر گروه Sinister Six (شش خبیث) در فیلم و همچنین شخصیت منفی اصلی فیلم خواهد بود.

لوگو رسمی فیلم Spider-Man: No Way Home

اسنایدر همچنین اشاره کرد اعضای Sinister Six احتمالا شامل الکترو با بازی جیمی فاکس، دکتر اختاپوس با بازی آلفرد مولینا و احتمالا شخصیت‌های سندمن با بازی توماس هیدن چرچ، رینو با بازی پل جیاماتی و لیزارد با بازی ریس ایفانز می‌شوند. اسنایدر همچنین در بخشی از پادکست خودش گفت که نام No Way Home درواقع اشاره‌ای به مرد عنکبوتی ندارد و این نام درواقع به شخصیت‌های شرور فیلم اشاره می‌کند. او ادامه داد که این شخصیت‌ها از دنیاهای مختلف به دنیای اسپایدرمن با بازی تام هالند آمده‌اند و حالا راهی برای بازگشت به خانه ندارند.

ازطرفی نباید منتظر معرفی شخصیت شرور جدیدی در فیلم باشیم. گریس رندالف، یوتیوبر شناخته‌شده نیز در توییتر خودش این اخبار را تایید کرد، اما گفت که نمی‌تواند اطلاعات بیشتری را فاش کند. اطلاعات زیادی از داستان و اتفاقات فیلم Spider-Man: No Way Home در دسترس نیست و تنها می‌دانیم که بندیکت کامبربچ قرار است برای بازی در نقش دکتر استرنج در این فیلم حضور داشته باشد. ازطرفی شایعاتی مبنی‌بر بازگشت توبی مگوایر و اندرو گارفیلد برای بازی در نقش مرد عنکبوتی در فیلم Spider-Man: No Way Home نیز شنیده می‌شود که این موضوع نیز فعلا در حد یک شایعه است.

فیلم Spider-Man: No Way Home برای اکران در تاریخ ۱۷ دسامبر ۲۰۲۱ (۲۶ آذر ۱۴۰۰) برنامه‌ریزی شده است. 


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده