نویسنده: مسیح کریمی
// پنجشنبه, ۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۵۲

مشخص شدن بازیگر نقش اسکرکرو در فصل سوم سریال Titans

سرانجام مشخص شد چه کسی قرار است در نقش جاناتان کرین ملقب به اسکرکرو در فصل سوم سریال Titans نقش آفرینی کند.

ماه شهریور گذشته در رویداد دیجیتالی DC FanDome بود که مشخص شد در فصل سوم سریال Titans (تایتان‌ها) قرار است شاهد حضور سه شخصیت باربارا گوردون، رد هود و اسکرکرو باشیم. همچنین در ادامه مشخص شد که پخش فصل سوم این سریال قرار است از شبکه DC Universe که دیگر تمرکز آن روی کمیک‌های دیجیتالی خواهد بود، به شبکه HBO Max منتقل شود. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، بازیگر نقش جاناتان کرین ملقب به اسکرکرو در فصل سوم تایتان‌ها مشخص و معرفی شده است.

وینسنت کارتیسر، بازیگر سریال Mad Men، قرار است نقش  جاناتان کرین ملقب به اسکرکرو در فصل سوم سریال Titans را بازی کند. پیش از این در سریال Gotham و سه‌گانه فیلم بتمن به کارگردانی کریستوفر نولان شاهد حضور شخصیت اسکرکرو بودیم که به ترتیب دیوید دبلیو تامپسون و کیلین مورفی نقش جاناتان کرین را بر عهده داشتند. پیش از این مشخص شده بود که ساوانا ولچ، بازیگر فیلم Boyhood قرار است نقش باربارا گوردون را در فصل سوم سریال Titans بازی کند

وینسنت کارتیسر، بازیگر سریال Mad Men

همچنین تیم دریک، سومین رابین دنیای کمیک DC نیز قرار است در فصل سوم سریال Titans حضور داشته باشد که جی لیکورگو، بازیگر تازه‌کار نقش این شخصیت را در این سریال بر عهده دارد. از جمله کارهای وینسنت کارتیسر می‌توان به حضور در سریال Mad Men، سریال The Path، سریال The OA، فیلم In Time و انیمیشن Rango اشاره کرد و این بازیگر همچنین در بازی L.A. Noire نیز حضور داشته است.

برنتون توایتز، آنا دیوپ، تیگن کرافت، رایان پاتر، کارن والترز آلن ریچسون، مینکا کلی، کانر لزلی و دماریس لوئیس، از جمله بازیگرانی هستند که فصل سوم سریال Titans حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. والترز نقش رد هود را در فصل سوم این سریال بر عهده دارد. همچنین مراحل فیلم‌برداری و تولید فصل سوم سریال Titans نیز به پایان رسیده است که انتظار می‌رود در طول سال ۲۰۲۱ از شبکه HBO Max پخش شود.  


منبع Variety
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده