// سه شنبه, ۱۰ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۲۳

تریلر رسمی انیمیشن جدید جنگ ستارگان منتشر شد ؛ افتتاحیه ۷۰ دقیقه ای

لوکاس‌فیلم و دیزنی پلاس تریلر جدیدی از انیمیشن Star Wars: The Bad Batch را منتشر کرده‌اند و همچنین اطلاعات جدیدی نیز به اشتراک گذاشته‌اند.

انیمیشن Star Wars: The Bad Batch (جنگ ستارگان: بد بچ) درواقع اسپین‌آفی از سریال Star Wars: The Clone Wars (جنگ ستارگان: جنگ های کلون) است که تمرکز آن روی گروهی از کلون‌ها به‌نام The Bad Batch است که برای اولین‌بار در فصل پایانی انیمیشن The Clone Wars با آن‌ها آشنا شدیم. آذر گذشته بود که اولین تریلر این سریال انیمیشنی منتشر شد و حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تریلر رسمی انیمیشن Star Wars: The Bad Batch منتشر شده است.

در تریلر جدید انیمیشن Star Wars: The Bad Batch شاهد تصاویر بیشتری از داستان و اتفاقات این سریال انیمیشنی و هدفی که این گروه حداقل در بخشی از آن دنبال خواهند کرد، هستیم و درکنار آن گذشته و ریشه این شخصیت‌ها نیز نمایش داده می‌شود. همچنین لوکاس‌فیلم تایید کرد که پخش سریال Star Wars: The Bad Batch با یک قسمت ۷۰ دقیقه‌ای آغاز و مابقی قسمت‌ها به‌صورت هفتگی منتشر خواهند شد. شما در ادامه می‌توانید تریلر جدید سریال انیمیشنی جنگ ستارگان را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

پخش انیمیشن Star Wars: The Bad Batch از تاریخ ۴ می (۱۴ اردیبهشت) از دیزنی پلاس آغاز خواهد شد. اعضای گروه Bad Batch هر یک مهارت‌های منحصربه‌فردی دارند که باعث می‌شود تا سربازانی فوق‌العاده موثر و نیرویی قدرتمند باشند. همچنین لوکاس‌فیلم پوستر رسمی انیمیشن Star Wars: The Bad Batch را نیز منتشر کرده است:

پوستر رسمی انیمیشن Star Wars: The Bad Batch

دیو فلیونی که به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی، کارگردان و نویسنده در سریال The Mandalorian (مندلورین) حضور دارد و درواقع خالق اصلی انیمیشن Star Wars: The Clone Wars نیز است، به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی در سریال Star Wars: The Bad Batch حضور دارد. آتنا پورتیو، جنیفر کوربت، برد رائو، کری بک و جاش ریمز، دیگر تهیه‌کنندگان سریال Star Wars هستند. همچنین روز گذشته فهرست بازیگران سریال Obi-Wan Kenobi منتشر شد که می‌توانید آن را در زومجی مطالعه کنید.


منبع CNET

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده